Aby w grze na Facebooku War Commander osiągnąć sukces należy w dużym stopniu skupić się na rozwoju naszej potęgi militarnej. W grze używamy Baraków do treningu piechoty, Akademii do odblokowania nowych jednostek i ulepszania już posiadanych. Kiedy trenujemy jednostki pojawiają się one poza Barakami, ale również możemy sami określić ich punkt zbiorczy. Tak samo każdą, pojedyncza jednostkę możemy przemieścić w dowolne miejsce. W Akademii możecie ulepszać każdą jednostkę, oczywiście do pewnego momentu. Ale zbudowanie tych dwóch budynków w jak najszybszym tempie powinno być dla Was priorytetem, dzięki temu armia będzie szybsza, mocniejsza i zwiększy swój zasięg rażenia jak i również zadawane obrażenia.

War Commander Go Go Bar:

Go-Go_Bar_picGo Go Bar pozwoli nam ulepszyć zdolności obronne naszej bazy, do zbudowania tego budynku wymagany jest trzeci poziom Centrum Dowodzenia.


 

 

 

War Commander Mine Factory:

Mine_FactoryMoże i rozmieszczenie min w bazie nie jest najważniejszym aspektem gry, ale ich dobre rozmieszczanie może bardzo pomóc. Po zbudowaniu pierwszego poziomy Fabryki Min dostaniemy do dyspozycji sześć sztuk, które możemy w każdej chwili rozmieścić w dowolnym miejscu, w dalszym poziomach ich liczba zwiększa się do 15 (lvl 5) itd. Typy min takie jak Flatiron (Lv2),Claymore (Lv3),Bouncing Betty (Lv4) i Shaped Charge (Lv5) mogą zadać dewastujące obrażenia nawet grupom jednostek i są najbardziej skuteczne przeciwko piechocie. Po aktualizacji czołgi nie są dłużej leczone/naprawiane, więc skuteczność min tutaj zwiększyła się wielokrotnie. Jeśli więc ulepszycie Fabrykę Min na maksymalny poziom to na pewno macie taką ilość min, aby zapewnić ich skuteczne działanie.

War Commander Mortar towers:

Mortar_TowerMoździerze są skutecznymi wieżyczkami przeciwko jednostkom naziemnym – pamiętajcie, że nie atakują AA. Zadają one obrażenia w obranym obszarze, nie ranią pojedynczych jednostek , bardziej traktujcie je jako działka rozpryskowe. Największą zaletą „Mortar towers” jest ich daleki zasięg.

 


 

War Commander Gun Turrets:

Gun_TurretGun Turrets to najlepszy sposób na obronę przeciwko jednostkom naziemnym jak i lotniczym. Strzelają w linii prostej co sprawia, że nigdy nie mijają celu. Zadają bardzo wysokie obrażenia, ale mają bardzo ograniczony zasięg. Zapamiętajcie także jedno – MOGĄ ATAKOWAĆ SAMOLOTY. Od kiedy dodano do gry Hellfire ważne jest, aby posiadać dobrą obronę AA


Gry podobne