Bigpoint ogłosił dziś, że gra MMO Drakensang Online będzie również dostępna na urządzenia z nadgryzionym jabłuszkiem – tak, chodzi o Macintoshe (MAC). Na oficjalnej stronie gry znajdziecie klienta w wersji beta dla Apple OS X, który wspiera rejestrację przy pomocy konta na Facebooku.

Wersja gry na Mac‘a testowana była przez kilka ostatnich miesięcy i obecnie jest już prawie gotowa do użycia, ale trzeba jak zwykle nieco czasu na testy, więc nikt nie obiecuje niezawodnego działania. Klient gry Drakensang Online wymaga wersji OS X v10.7 (Lion), albo nowszej i dodatkowo musicie mieć w zapasie 2GB pamięci i co najmniej grafikę porównywalną do Intel HD Graphics 4000.


drakensang online apple ox

“Our aim is to provide everybody easy access to Drakensang Online regardless of the operating system they use”, said Jürgen Frerichs, Associate Producer of Drakensang Online. “We are very happy to invite Mac users everywhere to join our large community centered on the best ‘hack & slay’ gameplay available, with truly outstanding graphics and an epic story. We believe that this will enrich the Mac MMO space significantly.”


Gry podobne