Teraz, gdy beta gry Destiny się już zakończyła fani zbierają się razem na forach i dzielą się swoimi wrażeniami z rozgrywki jak i dokonaniami, podczas gdy inni starają się wykopać w sieci jak najwięcej wieści na temat gry. 

Deweloper gry ujawnił, że pełna wersja będzie posiadała 32 tematyczne misje, pięć stref gotowych do eksploracji i 23 tzw. misji „strikes” (przeznaczonych do rozgrywki drużynowej) i dwa raidy. Oczywiście te wszystkie informacje za kilka miesięcy mogą znacząco się zmienić, ale w sieci pojawiła się ciekawa plotka, ale tylko plotka, otóż dotyczyła ona aktywności w grze, znaczy się ich różnych odmian. Otóż podobno, nie wiem skąd ktoś miał taką informację, będzie można w Destiny wykonywać 148 różnych czynności, między innymi wcielimy się w rolę górników, rybaków itd. Ciekawe co tam jeszcze twórcy gry wymyślili.


destiny

Ostatecznie gra będzie miała cztery kierunki: Ziemia, Księżyc, Wenud i Mars – każdy z jedną misją eksploracyjną. Jednak podobno w kolejnych aktualizacjach gry wybierzemy się nawet poza układ słoneczny.

Destiny planuje swoją premierę na Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360 i Xbox One we wrześniu 2014 roku, tuż po wakacjach. Pełną listę aktywności znajdziecie tutaj.Gry podobne