W co można zagrać w tak mroczny czas jakim jest Halloween? Jeśli ktoś z Was zamierza spędzić ten czas przy ciekawej rozrywce wirtualnej to redakcja Desercika dziś doradzi Wam jak się nie nudzić i tematycznie spędzić święto zmarłych. Zacznijmy od gry, którą znają wszyscy farmerzy, od gry Farmerama, gdzie jak wcześniej zapowiadaliśmy pojawią się demoniczne rośliny wprost ze strefy mroku, a nasze hodowlane zwierzaki będą mogły mieć halloweenowe przebrania. Nie zabraknie także specjalnego miejsca dla czarnych jak noc wron. Poczujecie prawdziwą grozę rodem z życia farmera.

wrony w farmerama


W Drakensang Online i tak nie brakuje emocji, strachu i tego mrocznego klimatu, ale już dziś (31 październik) zaczniemy dzień do „Mroczny żniw”. Staniemy twarzą w twarz z niezliczonymi zastępami Sargona, ale zwycięstwo nad nim przyniesie nam nie tylko sławę i chwałę, ale także demonicznego wierzchowca no i poczujemy się jak prawdziwy jeździec bez głowy.

Nawet w strategiach online Halloween znalazł swoje miejsce, a konkretnie mówię o grze The Settlers Online, gdzie rozpoczniemy wszystko od sadzenia dyń, z których jak każdy wie, można wykonać wiele, mrożących krew w żyłach dekoracji. I tyle, jak dla mnie dynie to nic strasznego, ale klimat musi być.


halloween_events_main

W Dark Orbit pozbieramy skrzynie, które wyglądem nie będą różniły się od halloweenowych dyń. A co kryją w sobie wspaniałe skrzynki? Wiele przydatnych rzeczy jak chociażby Curcubitor, wyjdą z nich niekiedy duchy kosmitów no i nie może zabraknąć specjalnych dronów. A dowódcy klanów mogą się cieszyć, gdyż na opuszczonej asteroidzie mogą założyć stacje swojego klanu, oczywiście jak najbardziej uzbrojone i gotowe do walki.

dark orbit halloweenGry podobne