Drwal na dobre zadomowił się w grze Uptasia i już teraz możecie zbudować dla niego specjalny budynek, czyli budynek drwala, który przyniesie Was serię nowych zadań i funkcji. Warto je wykonywać, gdyż nagrodami w nich będą choćby bryłki złota jak i kolejne gry obrazkowe, oczywiście pojawią się one w chacie drwala.

Już po zbudowaniu chaty dostaniecie pięć darmowych gier, za które otrzymacie dodatkowe zadania, a jeśli to dla Was mało to za 2 kryształy można dokupić raz dziennie nową grę.


Wróćmy jednak do bryłek złota, których wcześnie nie było w grze. Zastanawiacie się po co Wam one? Otóż pomagają one w trakcie wydobywania surowców, skracają czas zbierania kamieni i drewna jak i obniżają koszty związane z naprawianiem fabryk. Mało tego, raz dziennie otrzymacie gratisowy surowiec.

chata drwala w Uptasia

Wszystko z początku będzie działało na poziomie podstawowym, ale ulepszając chatę drwala można zwiększyć wspomnianą pomoc, co więcej – na maksymalnym poziomie będziecie 15 razy otrzymywali wsparcie. Do rozbudowy potrzebne nam będą rozszerzenia, dukaty bądź kryształy i szczere chęci.


Dodatkowo pojawił się nowy przedmiot bonusowy, czyli Willy i Elfriend siedzący w koszu plażowym. Jak go zdobyć? Wystarczy dokonać zakupu co najmniej (jednorazowo) 43 kryształów, dzięki czemu nie tylko zyskacie nową dekorację, ale również 200 pkt dekoracji (oczywiście jeśli ją umieścicie w mieście).


Gry podobne