Na początku poznaliśmy ot taki nowy Project R1, a teraz nazwa owej gry jest zupełnie inna – Tree of Savior, a deweloperem jest studio IMC Games założone przez „ojca Ragnarok Online” Hakkyu Kim. Mamy również pierwszy trailer. Jak widać Tree of Savior przejęło klasyczny wygląd RO z lekkimi aktualizacjami grafiki 3D. W środku znajdziemy ponad 80 postaci i 10 klas, z których niektóre z nich są ukryte w grze i czekają na to, abyśmy je „odszukali”. Według pierwszych doniesień na temat całej gry, postacie, klasy i skille mogą być personalizowane w różnych sposób, ale na więcej informacji na ten temat musimy nieco dłużej poczekać. Dodatkowo, jak powiedział sam deweloper, fani znajdą tutaj aż 200 bossów.

Tree-of-Savior-character-sprites


Oczywiście gra wspiera również wiele elementów społecznościowych, mamy wbudowany czat, są rozbudowane statystyki możliwości zakładania tzw. „party”. Podobnie jak w innych grach z tej kategorii najważniejsze są tutaj również raidy na dungeony. Dodano także elementy e-sportu, ale o tym napiszę w innym artykule.

Tree-of-Savior-screenshot-1

Tree of Savior znajduje się nadal w fazie deweloperskiej i wiele rzeczy może się zmienić. Pierwsze testy FGT zostały zaplanowane na luty 2014 rok.


Tree-of-Savior-social-chat-functions


Gry podobne