Gracie w Therian Saga? Pewnie wczorajsza wiadomość od Gameforge wywołała u Was falę oburzenia? Nie martwcie się jednak bo gra znika spod szyldu GF, ale tuż po swojej pozornej śmieci odrodzi się na nowo pod szyldem twórcy samej gry, czyli studia Virtus.

Powody zakończenie współpracy między Virtys a Gameforge mogą być różne, w sumie nikt ich pewnie nie ujawni przez jeszcze długi czas, ale ja mam swoje teorie.


Po pierwsze mogło pójść o politykę firmy GF w stosunku do wydawanych gier, a sami wiecie jak duży nacisk owa niemiecka firma kładzie na zarobki, zwłaszcza doskonale to widać, gdy odwiedzicie Item Shop dowolnej gry wydawanej przez GF.

Drugim powodem może być doświadczenie. Tak, Panowie czy tam i Panie z Virtys zapewne nabrali doświadczenia jeśli chodzi o wydawnictwo gier i możliwe, że doszli do wniosku, że większe korzyści przyniesie im samodzielna praca, zwłaszcza że GF zadbał i odpowiednią promocję Therian Saga i obecnie tytuł znany jest większości graczy, nie tylko w Polsce.


Na koniec warto przypomnieć, że współpraca pomiędzy Virtys i Gamforge zakończy się 15 stycznia 2016 roku, a tuż po tej dacie, no dobra 48h później, możecie bawić się dalej ale już pod szyldem twórcy gry. Jeśli chodzi o Was obecny dobytek to możecie go przenieść na nowe serwery, więc przez całą akcję z przenosinami gry nie stracicie praktycznie nic prócz szczątkowych ilości nerwów.


Gry podobne