NetEase to chiński wydawca gier online, w sumie jeden z największych, ale co najważniejsze to właśnie to studio ma prawa do publikowania gier firmy Blizzard jak na przykład Starcraft 2 czy też World of Warcraft. Samo Diablo 3 dopiero w niedługim czasie wystartuje na chińskiej ziemi z kilkoma niespodziankami dla wszystkich fanów. Jednak chyba NetEase znudziło się publikowanie gier nie swojej produkcji i postanowili wydać coś z własnego podwórka, a będzie do MMO akcji RPG The Legend of Tibet. W sumie z tego co się orientuje to jeszcze nie było żadnej produkcji, która swoją akcją przenosiła by Nas w te tajemnicze, ale i równie stare góry.

 


Co wiemy o The Legend of Tibet? W sumie niewiele jak to głównie bywa z produkcjami, które dostały dopiero co plakietkę „Nowe”. Znajdziemy tu cztery klasy i rozgrywkę typu non-target. Oczywiście otaczający nas świat będzie odwoływał się bezpośrednio do mitów rodem z Tybetu, choć i tak bliżej grze do gatunku fantasy aniżeli do jakiegoś innego, ale mniejsza z tym.

Spodziewajcie się lochów wypełnionych pułapkami, pełnych randomizowanych funkcji (bramy itp.) oraz tajemnych przejść, które oczyścimy sobie dzięki możliwości niszczenia wszystkiego co nas otacza.

Pierwsza faza testowa The Legend of Tibet rozpocznie się już w przyszłym miesiącu.Gry podobne