Ubisoft obecnie pracuje nad Crew, grą wyścigową która znajduje się w zamkniętej fazie testowej (Closed Beta). W międzyczasie wydawca ujawnia nadchodzącej dodatki, które pojawią się w kolejnej becie (21 lipiec 2014 rok) i wyjaśnia dlaczego The Crew jest MMORPGiem. 

To ostatnie tłumaczono tym, że MMO jest rozumiene jako gra która pozwala grać nam wraz z przyjaciółmi i innymi ludźmi z całego świata na jednym serwerze. Dodatkowo zaimplementowano elementy RPG, które pozwalają nam zbierać doświadczenie, zdobywać nowe poziomy, a nawet przystosować swoje auto do jednej z pięciu dostępnych cywilizacji. W grze możemy eksplorować ogromny, otwarty świat (obecnie jest to kontynent na którym położone są USA).

Regiony USA

Kraj podzielony jest na pięć regionów, każdy z nich posiada odrębne środowisko, mody i pozwalają na odmienne doświadczenia podczas jazdy. W fazie testowej mamy dostęp do środkowego zachodu i kilku lokacji z zachodniego wybrzeża, ale docelowo po premierze będzie dostęp do każdej lokacji.

Ulepszenia auta

Po zakończeniu prologu możemy odblokować różnego rodzaju aktywności, tryb co-op, misje z narracją, umiejętności, misje PvP i zabytki. Praktycznie z każdej czynności czekają na nas wysokie nagrody w postaci kasy i części do aut.

[youtube id=”EWBbnZ1SR_s” width=”673″ height=”356″]