Druga część letniej aktualizacji do gry Tera Online właśnie 22 sierpnia, czyli jutro, ujrzy światło dziennie. Przyniesie nam ona kilka ważnych zmian w systemie rozgrywki, a także usunie poboczne zadania z quest trackera pozwalając tym samym graczom skupić się na głównej linii fabularnej i nowej zawartości jak dungeony czy latające fortece gildii. Oczywiście zostanie zwiększony także maksymalny poziom postaci (level cap).

Sierpniowa aktualizacja przyniesie nam dwie oddzielne ligii, PvE – Challengers’ League jak i PvP – Slayers’ League. Każda gildia będzie mogła wybrać po której stronie chce się opowiedzieć i takiego wyboru będzie można dokonać raz na cztery tygodnie. Nowy system Guild Hall pozwoli nam wybierać spośród 26 fortec, 10 dla PvE zlokalizowanych w Allemantheia i 10 dla PvP w Velika. Pozostałe sześć to malutkie fortece, które porozrzucano po różnych miastach.


Do swojej fortecy można podróżować Pegasusem, przy użyciu specjalnego zwoju będącego w sprzedaży u handlarza jak i przez portal, który znajdziecie w mieście.

[youtube id=”LIrH7d-YaR4″ width=”673″ height=”356″]

[youtube id=”vvVPW2J5exM” width=”673″ height=”356″]Gry podobne