Swojego czasu, jeszcze jak oficjalnie istniało studio Frogster, była sobie w Europie gra Mythos, która de facto nawet przetłumaczona została na język polski. Jednak nawet intensywna reklama nie pomogła zamydlić oczu graczom czy to, że wciskano Nam kicz o tym, iż wspomniana produkcja to pierwszy hack’n’slash’owy MMORPG! Co nawet w tamtym czasie mijało się mocno z prawdą. Z drugiej strony grałem w nią sam i nie miałem zbyt wielu pretensji czy zażaleń, jak dla mnie mogła sobie żyć dalej. Po jej zamknięciu wierni gracze przerzucili się na wersję globalną prowadzoną przez T3Fun i tym samym dochodzimy do sedna sprawy. A dokładnie do sensu istnienia tego posta. Otóż globalna wersja Mythos również nie wytrzymała, a i przyznać trzeba, że T3Fun robili co mogli, aby utrzymać i tak już skazany na zagładę tytuł.

Oficjalne zamknięcie serwerów nastąpi 22 stycznia, więc przed Nami jeszcze, tylko jeden miesiąc zabawy i koniec!


Pozdrowienia!

Z wielkim smutkiem pragniemy poinformować wszystkich, że Globalny Server gry Mythos zostanie zamknięty w dniu 22 stycznia 2014 roku. Doceniamy Wasz wkład w budowanie świata gry i wiemy, że ta decyzja przyniesie wielki zawód dla wielu naszych wiernych graczy.

Zgodnie z zapowiadanym zamknięciem serwerów wszelkie zakupy w sklepie będą niemożliwe od 18 grudnia 2013 roku. Model odszkodowań dla graczy, którzy włożyli kasę w grę jest w trakcie opracowywania. Informacje na ten temat zostaną opublikowane w najbliższej przyszłości.

Z poważaniem, Mythos Global Team

Źródło: Oficjalna strona globalnej wersji.


Gry podobne