Swordsman Online ma spore opóźnienie, spore bo to już prawie rok od kiedy przesunięto datę pierwszych testów z powodu zmiany silnika gry. Na szczęście już za niecały miesiąc, bo 20 marca, rusza pierwsza faza testowa. Aby uczcić to wydarzenia wszyscy, którzy zostaną testerami mogą zbierać specjalne punkty poprzez zdobywanie nowych poziomów, ukańczanie zadań, dungeonów, walki na arenie itp. Osoba, która zbierze ich największą ilość otrzyma wspaniałe nagrody w trakcie open bety.

Gra MMO Swordsman Online znajdziemy tony ciekawych funkcji, które bezpośrednio nawiązują do azjatyckich stylów walki i filmów. Będzie system qionggong, możliwość ataku na handlarzy, albo możliwość ich ochrony, będziemy robić nocne wypady jako skryty zabójca, a także wiele więcej innych fascynujących rozwiązań.


Walka nie będzie na pewno w stylu Perfect World, gdzie musimy stanąć w miejscu, aby zaatakować. Tutaj wszystko przypomina bardziej to co znamy z Dragon Nest, możemy poruszać się, oglądać za siebie i atakować cele bez zatrzymywania.

Niestety klucze do testów Swordsman Online będzie niezwykle ciężko zdobyć, zresztą mało kto zechce zagrać otoczony masą krzaczków…


Gry podobne