Jak widać i gry MMO wkraczające na Polski rynek zaczynają szanować naszą tradycję. A mowa tutaj o DDTank, grze podobnej do Worms czy Pluto Atacks, w której możemy świętować wraz ze wszystkimi dzień odzyskania niepodległości Polski, czyli 11 listopad. Jak wiemy to święto mimo wszystko łączy się z tematyką wojskową, więc DDTank tego dnia oferuje nam darmowe uzbrojenie. Każdy kto przyłączy się do świętowania z ową grą otrzyma 11 lisopada 2011 roku paczuszkę, w której znajdą się specjalne klucze, za pomocą których nasz arsenał w DDTank powiększy się o wiele darmowych przedmiotów, a nimi na pewno zaskoczymy naszych przeciwników.

Jednak spytacie kogo trzeba zabić aby takie bonusiki otrzymać? Nikogo, wystarczy wejść na oficjalny fanpage gry na facebooku, odnaleźć zdjęcie małego DD z flagą Polski i  podzielić się nim ze znajomymi na swojej tablicy profilowej. Każdy kto tak postąpi zostanie sowicie nagrodzony. A czym, lista poniżej:


Karta Podwójnego Doświadczenia (1 Dzień, Przypisana) x1,

Superkamień poz. 3 x1,

Kamień Szkarłatnego Ptaka poz. 3 ×1,


Kamień Lazurowego Smoka poz. 3 ×1,

Kamień Białego Tygrysa poz. 3 ×1,

Kamień Czarnego Żółwia poz. 3 x1


 

Akcja taka potrwa od 9 do 14 listopada, a oto kilka zasad i objaśnień:

1.  Gracze którzy pokażą zdjęcie z Dnia Niepodległości na stronie DDTank na Facebook'u, otrzymają kod aktywacyjny. Użyj tego kodu w zakładce "Akcje i nagrody", aby wygrać wspaniałą nagrodę!      

2. Gdy akcja zakończy się 14 listopada, wyślemy wiadomość o zdobytej nagrodzie na Facebook.                                 

3.  Okres wysyłania nagród akcji: 14 listopad – 20 listopad.                   

4. Jeśli któryś z Graczy nie otrzyma nagrody, prosimy wejść na: i zgłosić nam ten fakt. Po zweryfikowaniu skargfi, wyślemy Graczowi należną nagrodę.


Gry podobne