Wraz z początkiem adwentu w grze przeglądarkowej Brave Little Beasties spadł śnieg. Tym samym Słoneczna Skała staje się mroźną krainą, ale to nic złego, biel jest piękna, a zwłaszcza jeśli mówimy o okresie przedświątecznym. Oczywiście jest to zarówno wiele radość dla dzieci jak i naszych słodkich bestyjek, które po prostu kochają tarzać się w śnieżnym puchu. Ale zima to również czas przeziębień i grypy, więc chrońmy Naszych przyjaciół ciepłymi czapkami mikołajkowymi. Taka czapka nie tylko uchroni Naszych milusińskich przed mrozem, ale również zwiększy o 50% ich siłę bojową jak i o ¼ wzrośnie ich obrona.

Niestety, aby mieć taką bożonarodzeniową czapeczkę musimy kupić co najmniej 100 rubinów, co nie jest małym wydatkiem zwłaszcza przed zbliżającymi się świętami.


bravel little beasties nastala zima

Ale oprócz czapki w nastrój świąteczny wprowadzą Nas inne dekoracje jakie znajdziecie w sklepie Brave Little Beasties, jest to między innymi choinka, bałwan czy sam Święty Mikołaj.

Dodatkowo, omawiana aktualizacja pozwoli Wam tuż przed wykluciem się bestyjki wybrać jej płeć – myślę, że to najprzydatniejsza w tym wypadku opcja.Gry podobne