Zbliżające się święta jak i dziesięciolecie istnienia jednej z najbardziej znanych i lubianych gier MMO Lineage 2 sprawia, że wydawca wspomnianej gry szykuje dla Nas wiele atrakcji, które umilą każdemu graczowi zabawę na najbliższe tygodnie. Oczywiście każde wydarzenie będzie utrzymane w klimacie świątecznym i tym samym można liczyć na eventy „Noworoczna Dynia Mrozu” czy też „Śladami Świętego Mikołaja”. Dodatkowo pojawi się niedługo konkurs związany z projektowaniem ciekawych i unikalnych kartek świątecznych, więc wirtualny Mikołaj na pewno sypnie ostro prezentami.

Dodatkowo spodziewajcie się świątecznej zniżki na konta premium, które również przyniesie wiele korzyści zarówno dla wydawcy jak i (szczególnie) dla fanów gry.


„Święta to okres, w którym ludzie mogą na chwilę zwolnić i zająć się rozmaitymi sprawami, na które do tej pory brakowało im czasu. Najważniejsza jest oczywiście możliwość spotkania się z bliskimi przy wspólnym stole i spędzenie razem kilku dni. Po świątecznym obżarstwie jest natomiast czas na odrobinę rozrywki, dlatego pragniemy zachęcić wszystkich graczy do odpoczynku w świątecznej atmosferze Lineage II. To właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy szereg eventów i atrakcji, dzięki którym będą mogli jeszcze milej spędzić czas w świecie Lineage II.” – powiedziała Kinga Załuska z firmy Innova.

lineage_2_2

Tak naprawdę to już w Święto Zmarłych obchodziliśmy 10 urodziny gry Lineage 2 i z tego co mam nadzieje pamiętacie nie zawsze to była darmowa gra i przejście na model free-to-play przyniosło jej jeszcze większą popularność na każdym kontynencie.

Dlatego czemu nie sprawdzić jej dziś za darmo?


Download (klient) gry Lineage II.

A konto założycie tutaj.


Gry podobne