Twórcy gry War Thunder, studio Gaijin Entertainment przy współpracy z firmą Targem Games, pokazują nam swój wspólny twór, drużynową grę o walce przy wykorzystaniu różnych pojazdów, machin wojennych, która obecnie trwa w najlepsze w pierwszych fazach testów Alpha.

Fabułę gry osadzono w post-apokaliptycznym świecie, który został zniszczony podczas inwazji kosmitów. Crossout, bo taki tytuł posiada opisywana gra, sprawdzi kreatywność graczy podczas ulepszania jak i projektowania swoich uzbrojonych pojazdów, z którymi ruszą do walki w otwartych walkach PvP.


Crossout stworzono tak, aby żaden pojazd nie był identyczny z jakimikolwiek innym, ich wygląd, ich zalety jak i uzbrojenie zależy w pełni od samych graczy. Możemy stworzyć lekką maszynę, która słabsze uzbrojenie nadrobi zwinnością i szybkością na polu walki bądź ciężki pojazd, który już tak łatwo nie ucieknie przeciwnikowi, ale każde jego trafienie we wrogą jednostkę spowoduje nieodwracalne uszkodzenia. Tak, otrzymamy w grze tysiące możliwości, a one z kolei pozwolą stworzyć miliony unikalnych pojazdów o różnym kształcie, uzbrojeniu, systemach wspomagających itd.

Crossout

Najwięcej zabawy jednak będziemy mieli z wybieraniem odpowiedniej broni, może to być działo dalekosiężne czy nawet zwykła piła łańcuchowa, wiertło bądź karabin maszynowy.


Zainteresowani? To rejestrujcie się do gry, a możecie już dziś uzyskać wczesny dostęp (Early Access).


Gry podobne