Studio LastLevel, wydawca gry Next Day: Survival, zapowiedział oficjalną datę wydania gry SteamCraft na 25 kwietnia 2019 roku. W grze gracze mogą popuścić wodze fantazji i stworzyć jedyny w swoim rodzaju pojazd bojowy do bitew lądowych i powietrznych. Otrzymają do tego ogromny wybór komponentów i imponujący arsenał do miażdżenia wrogów na lądzie i w powietrzu. Nie ma ograniczeń co do tego, co możesz stworzyć, więc idź i zbuduj przerażającego, parowego, mechanicznego potwora rodem z opowieści o Frankensteinie!

Każda bitwa odbywa się w losowo wybranej lokalizacji, więc gracze muszą być przygotowani na każdy scenariusz. Twoim głównym celem jest zniszczenie wszystkiego, co się rusza, a jeśli wygrasz, zdobędziesz nagrody i możliwość uczynienia pojazdu bardziej szalonym i niebezpiecznym. W SteamCraft nie ma żadnych zasad. Jeśli masz koła, ruszaj do walki! Jeśli masz rakiety, wystrzel je! Jeśli masz karabiny maszynowe, zrób ser szwajcarski z wrogów!


Funkcje warte uwagi:

  • Zaawansowany system konstrukcyjny, który pozwala graczom tworzyć naprawdę wyjątkowe maszyny bojowe. Walcz na lądzie i w powietrzu!
  • Ponad 600 elementów konstrukcyjnych i ponad 40 broni.
  • Realistyczny model uszkodzeń: zniszczone części wylatują z pojazdu zgodnie z prawami fizyki!
  • Wiele trybów rozgrywki, w tym deathmatch, team deathmatch i zdobądź flagę.
  • Ekscytujące efekty specjalne, dynamiczna rozgrywka – to SteamCraft.

Grę znajdziecie tutaj.Gry podobne