Studio Cliffhanger Productions zmienia nazwę swojej taktycznej gry TPS/RPG, którą wcześniej poznaliśmy jako Shadowrun Online. Od teraz nazywać się będzie Shadowrun Chronicles, czyli słówko Online znika całkowicie, a sama gra ma wystartować już 28 kwietnia.

A teraz może napiszę skąd zmiana nazwy i dlaczego akurat dotknęła ona słówko „online”? Wszystko dlatego, że końcówka „online” może wprowadzać w błąd potencjalnych graczy i sugerować im, że gra jest zwykłym MMORPGiem. Z drugiej strony jest to MMO, choć brakuje tutaj tego „Massively”, ale cała reszta pasuje. Mamy tutaj głównie tryb pojedynczego gracza, ale możliwa jest także zabawa online w drużynie złożonej z co najmniej z czterech graczy. W Shadowrun Chronicles znajdziemy ponad 50 różnych przeciwników, więcej niż 60 umiejętności i całą masę sprzętu. Nie zabraknie również magii, nowoczesnej technologii jak i przedmiotów łączących zarówno jedno jak i drugie w sobie.


Gra ma być udostępniana rozdziałami i pierwszy z nich, zatytułowany Boston Lockdown zaprezentuje nam premierową wersję gry.

[youtube id=”_E46DUssoPI” width=”673″ height=”356″]


Gry podobne