Czy nie pisałem ostatnio, że kolejne gry MOBA wyrastają jak grzyby po deszczu? Hmm, wydaje się, że właśnie pisałem. Kolejną grą z tego gatunku, która zadebiutowała w Korei 20 lutego jest Seed War, której podstawy opierają się o silnik Game Bryo Engine. Twórcy – RisingGames – określają ją jako 3D quarter-view A0S-MOBA. Strzelanka z elementami AOS i systemem non-target – czego to ludzie jeszcze nie wymyślą. Kontrola w grze działa podobnie jak w popularnych shooterach MMOG, używamy do poruszania się zestawu klawiszy WASD, a do strzelania oczywiście myszki jak i do samego celowania.

Potyczny w Seed War odbywają się dynamicznie i nie trwają więcej niż 20 minut. W trybie PvP może walczy 1 versus 1 gracz, ale i 5vs5. W trybie PvE znajdziemy oblężenia, okupacje i … kolejne elementy mają być niespodzianką.


Grę osadzono w realiach jakie znamy z 21 wieku, gdzie zmiany klimatyczne wpływają na całe otoczenia jak i na rozwój samej ludzkiej cywilizacji. Zmiany klimatycznie powodują drastyczne spadanie temperatur przez co w niewielu miejscach na Ziemi możliwe jest uprawianie roli. Domyślacie się, że wojny toczą się właśnie o takie żyzne tereny, głód przyciśnie w końcu każdego z Nas.

Obecnie RisingGames ujawnił sześć postaci z gry, które możemy podejrzeć na oficjalnej stronie. Jednak w kolejnych miesiącach dodane zostaną kolejne, dziesięć postaci, ale ostateczna liczna charów ma wynosić 25.


Gry podobne