Kojarzycie Seal Online? Pewnie nie, ale ja ją jeszcze pamiętam z 2003 roku, kiedy to planowano jej start wraz z Maple Story, więc nie ma co mówić, że jedna gra jest klonem drugiej. Od niedawna było bardzo cicho i miałem wrażenie jakby o Seal Online słuch całkiem zaginął, ale powróci – powróci do nas już w czerwcu 2013 roku odmieniona, z nowymi funkcjami i nazwą. Jeśli chodzi o nazwę to zmiana dotknie tylko drugi człon i nie będzie to jak dotychczas Eternal Destiny tylko Blades of Destiny – ot taka kosmetyczna zmiana.

Z nowości jakie dostaniemy można wyróżnić choćby to, że pojawi się Czarny Smok, na którego urządzane będą rajdy. Wieża Sage zostanie rozbudowana i od momentu reaktywowania gry będzie miała już trzeci i czwarty poziom. Dla wielbicieli polowań nie zabraknie nowych funkcji, dzięki którym na nasze konta wpadnie jeszcze więcej doświadczenia – wszystko za sprawą dodatkowych narzędzi jakie wpadną w nasze „łapska”. Co więcej, jeśli nie macie w grze zbyt wielu przyjaciół to możemy własnego zdobyć, PET'a, trenować go do wspólnej walki.


Ale to nie wszystko, nowi gracze otrzymają specjalne paczki na start swojej przygody w Seal Online, aby podróż po świecie Shiltz była przyjemniejsza niż dotychczas. 


Gry podobne