Niekiedy projekty farm mogą się drastycznie zmieniać z dnia na dzień i powstaje problem z usuwanie już istniejących zagród. Jednak w grze przeglądarkowej Farmerama pojawił się styczniowy event, dzięki któremu mamy możliwość zamieniania starych zagród na specjalne projekty budowlane. Wydarzenie otrzymało nazwę San Gigantica, nie pytajcie mnie dlaczego bo sam od kilku minut się nad tym zastanawiam.

Jednak liczy się fakt, że chociaż wirtualny recykling jest w jakiś sposób promowany i tutaj najaktywniejsi mogą liczyć się z szansą zdobycia mega zagród, gdzie będzie możliwość hodowania zwierząt zarówno drugiego jak i pierwszego stopnia.

San Gigantica

Na czym polegają takie zamiany zagród na projekty budowlane? Otóż wszystko dzieje się tak samo jak w prawdziwym życiu. Stare zagrody już mają swoją wartość rynkową, ale to nie zmienia faktu, że projekty budowlane są nieco droższe, więc przy likwidacji kilku zagród musicie sprawdzić na jaki projekt Was aktualnie stać. W przypadku gdy zabraknie Wam kilku punktów to można użyć floreny ze swojego konta, aby pokryć różnicę.

Co więcej, można zamieniać punkty na fabryki czy też zagrody na wyspie Baharama.

Event Ekspres San Gigantica przestanie być aktywny wraz z nadejściem 19 stycznia 2014 roku.