Trove to darmowa gra MMORPG od studio Trion Worlds i to właśnie ona otrzymała ostatnio całkiem sporą aktualizację jak i dodano tam kolejną klasę postaci. Tak, zapowiadany Lunar Lancer już jest w grze, sprawdźcie go sami.

Wspomniana wyżej aktualizacja to Rise of the Shadow Tower i to dzięki niej gracze będą mieli okazję przedzierać się przez hordy nowych przeciwników, aby ostatecznie dostać się do Wieży Cienia. Przygotujcie się jednak do wali z przerażającymi bossami wchodząc do wieży.

A zmierzycie się np. z:

  • Weeping Prophet: To strzelająca laserami maszyna do zabijania. Lasery wystrzeliwuje ze swoich przerażających ślepi, ale możemy się przed nimi bronić zadając mu obrażenia w tym samym czasie, w którym do nas strzela.
  • Spike Walker: Strzela do przeciwnika trującymi kolcami, więc będziecie potrzebowali całkiem dobrej taktyki, aby móc z nim skutecznie walczyć.
  • Daughter of the Moon: To bez wątpienia najtrudniejszy przeciwnik w całej grze. Gracze potrzebują sporo szczęścia i umiejętności, aby go pokonać.

Nowa klasa Lunar Lancer

Długo wyczekiwany Lancer nareszcie ujrzał światło dzienne. Używa do walki długiej włóczni i jest całkiem w tym dobry, więc trzymajcie się na dystans. Korzysta z mocy wprost z księżyca i w czasie pełni staje się niemalże niepokonany.