Sytuacja powtarza się tym razem w EverQuest, dość sędziwym dziadkiem wśród gier multiplayer, gdzie oddano system tzw. Heroic Characters.

Heroic Characters daje graczom możliwość wybierania spośród wszystkich klas postaci coś odpowiedniego dla siebie i wystartować z gotową postacią na 85 poziomie i z pełnym wyposażeniem w grze. Jednym słowem, nie musimy grać, aby coś mieć na koncie – z drugiej strony chyba po to zaczynamy zabawę w jakiejkolwiek grze MMO, aby rozwijać postać, walczyć, wygrywać i przegrywać, a nie po to, aby mieć wszystko jak na tacy?


Gracze według wydawcy będą teraz mieli lżejszy wjazd do rozgrywki w świecie Norrath. Nie dziwię się, że łatwiej, sam pamiętam ile męki było kiedyś, aby zdobyć wyższe poziomu, expiło się i expiło, a tu młodziaki mają wszystko gotowe plus pełny sprzęt na dany poziom jak i „Alternative Advancement Abilities” plus bonusowego mounta. Jedyne pocieszenie jest takie, że będę mógł szybko przetestować inne klasy postaci, ale czy wrócę do gry? Na pewno po tych zmianach nie.

Postać na 85 poziomie zdobędzie każdy gracz między 12, a 26 marca – zupełnie za darmo. Odbierzcie jednak w tym terminie herosa dla siebie bo później kosztował będzie 3500SC.


Gry podobne