Battle of Beasts Wiki

Battle of Beasts WIKI to strona, na której znajdziesz poradniki do gry, odnajdziesz tu wiele cennych informacji, które pozwolą rozpocząć zabawę znacznie łatwiej jak i grać skutecznie, zarabiać więcej złota i otrzymywać spore ilości darmowych diamentów. Poniżej znajdziesz listę opracowanych przez nas tematów, polecamy czytać każdy w kolejności wymienionej na liście, wtedy wiedza jaką wchłoniecie będzie mniej więcej uporządkowana.

[su_button url=”http://tracking.linktogame.com/aff_c?offer_id=758&aff_id=1452″ target=”blank” style=”stroked” background=”#ef652d” size=”12″ radius=”round” rel=”nofollow”]Zagraj za darmo w Battle of Beasts![/su_button]

Spis poradników

  • Magazyn – z tego poradnika dowiemy się wszystkiego o kolejnych poziomach rozbudowy magazynu i o nowych miejscach na trzymanie pożywienia czy składników.
  • Złoto – dowiesz się tutaj jak zdobywać złoto, gdzie jest ono produkowane i co można za nie kupić.
  • Powiększenia i rozszerzenia – jeśli brakuje ci miejsca w osadzie to ten poradnik powinien być w sam raz dla ciebie. Znajdziesz tutaj także kolejne poziomy rozbudowy wraz z kosztami.
  • Ożywianie potworów – utrata potwora w walce nie wiąże się z jego zniknięciem i czasami bardziej opłaca się go wyleczyć albo ożywić niż sobie odpuścić.
  • Atrybuty bestii i walka – aby wiedzieć jak skutecznie walczyć musisz poznać dokładnie swoje bestie, jakimi władają umiejętnościami i jak zwiększać ich atrybuty.
  • Podbijanie krain i regionów – dowiedz się jak podbijać inne regiony, a następnie w jaki sposób możesz stać się władcą całych krain.
  • Przyjaciele – jakie korzyści płyną z posiadania przyjaciół w grze? Jak zapraszać nowych znajomych i jak wyciągnąć z tego maksymalnie wiele korzyści.
  • Budowanie Baszty i jej funkcje – jeśli planujesz walczyć z innymi graczami, a ich Kopalnie Złota są dla Ciebie łakomym kąskiem to nie możesz ominąć tego poradnika.
  • Plądrowanie Kopalni Złota – dowiesz się tutaj jak plądrować kopalnie innych graczy jak i jakie skutki niesie za sobą skuteczna napaść na Twoją kopalnię.

[su_button url=”http://tracking.linktogame.com/aff_c?offer_id=758&aff_id=1452″ target=”blank” style=”stroked” background=”#ef652d” size=”12″ radius=”round” rel=”nofollow”]Zagraj za darmo w Battle of Beasts![/su_button]