Poradniki (Wiki) do Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z pierwszych, najlepszych gier match 3, które wyszły spod skrzydeł brytyjsko-szwedzkiego studia King. Dziś dla wszystkich fanów tejże gry, nie ważne czy grają na Facebooku czy na urządzeniach mobilnych, mamy przygotowany zestaw poradników

Gra dostępna jest obecnie na Facebooku jak i na Apple Store czy Google Play Store.

Potrzebujecie pomocy? Szukacie odpowiedzi na pytania odnośnie gry? A może chcecie wiedzieć jak przejść określony poziom w CCS? Jeśli tak to wszystko znajdziecie poniżej.

Poradniki do gry:

  • Darmowe życia – tytaj mamy okazję dowiedzieć się jakim sposobem możemy szybko uzyskać dodatkowe życia nie korzystając z waluty premium. Studio King w przypadku swoich gier nie oferuje zbyt wielu ułatwień, ale jeśli dobrze zaplanujemy swoje działania i skorzystamy z przedstawionych w poradniku wskazówek to mamy szasne zwiększyć ilość żyć w taki sposób, aby nie ograniczały nam pojedynczej sesji z grą.
  • Boostery i bonus – w tej sekcji dowiecie się jakie są dostępne przedmioty bonusowe w grze. Dokładny ich opis pozwoli wam zapoznać się z ich działaniem, a także sposobami na ich efektywne wykorzystanie.
  • Darmowe złoto – jak wiecie złoto jest walutą premium i warto wiedzieć czy są w grze sposoby, aby je zdobywać całkowicie za darmo. Jeśli istnieją jakieś metody to właśnie dowiecie się tego właśnie z poradnika znajdującego się pod wskazanym linkiem.
  • Sugar Crush – hack do gry – wiele programów tego typu nie działa, nie oczekujcie magicznego sposobu na złoto czy życia. Ten drobny dodatek do przeglądarki jest całkowicie bezpieczny i ułatwia nam przechodzenie kolejnych planszy.
  • Recenzja gry – tutaj znajdziecie szczegółowy opis gry.