Aby zostać kimś w grze MMO Pockie Pirates trzeba być okrutnym, brutalnym i bezlitosnym, a nie ma nikogo bardziej brutalnego w całej załodze pirackich statków niż Doflamingo. Możemy go rekrutować jeśli nasz kapitan zdobył już 87 poziom. Doflamingo wyróżnia się przede wszystkim swoim dziwacznym wyglądem, a także tym, że nosi różowy szal, pomarańczowe spodnie i beznadziejne okulary, coś jak obecni projektanci mody(mam nadzieje, że zrozumieliście ironie).

Silny, arogancki pirat, jest jednym z najwyższych rangą Shichibukai jacy żeglują po oceanach, pociągając za sznurki w wielu światowych gałęziach przemysłu. Jego bezgraniczne okrucieństwo nie jest hamowane wartości moralne. Ma jeden ulubiony skill (Puppet Thread), który zadaje jeden cios zabierający przeciwnikowi co najmniej 10000 punktów życia.

doflamingo

Doflamingo również jest najszybszym członkiem załogi. Gracze Pockie Pirates łączyć jego potężne skille jak Moonwalk i Burst Assault sprawiają, że zadaje on niesamowicie dewastacyjne ataki. Jeśli dołożyć do tego jego szybkość to w efekcie potrafi zadać mnóstwo obrażeń zanim przeciwnik w ogóle zda sobie sprawę z tego, że jest atakowany.

Nie ma drugiej takiej postaci jak Doflamingo i pomimo jego dziwnego wyglądu musicie go mieć na swoim pokładzie.