Cały internet zakochał się w piratach, w ich świecie, zasadach, ubiorze jak i w okrzyku Arrr. Gracze zakochali się już w najnowszej grze od Rovio – Plunder Pirates, która właśnie daje im możliwość przeniesienia się do wspaniałego świata korsarzy i wilków morskich. Gra w Europie jeszcze nie jest dostępna, ja zagrałem w wersję kanadyjską i wy także możecie. Doświadczycie cudów jakie niosą ze sobą kampanie pojedynczego gracza, a ci odważniejsi skupią się na eksploracji najdalszych wód.

Odkryjecie nieznane wody, dziewicze lądy i twierdze innych piratów, które można plądrować zyskując tym samym masę nowych surowców. Jednak nie można tutaj stracić zdrowego rozsądku, poszukując innych piratów trafimy na przerażające, morskie bestie jak i na handlarzy, którzy sprzedadzą własną matkę, aby zarobić nieco grogu.


Plunder Pirates  003

To jak, skusicie się? Wydanie wersji na iOS już 18 września, w najbliższy czwartek. Właściciele iPhonów i iPadów nie mogą przegapić takiej okzaji. Niszcz, buduj i walcz o własną bazę, pamiętaj że podobnie jak ty możesz atakować graczy, tak i inni mogą zaatakować Ciebie w odwecie.


Gry podobne