PopCap Games zapowiedziało właśnie Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 [oficjalna strona gry], czyli kontynuację popularnych przygód, w których naprzeciwko siebie do walki stają nieumarli i roślinki z pobliskiego ogrodu, które maja za zadanie strzec naszego domostwa.

Jednak tym razem sytuacja nieco się odwróciła, to rośliny przystępują do walki, a zombie opanowały tereny praktycznie całej Suburbi.


Startu gry możemy spodziewać się wiosną 2016 roku i pojawi się ona na konsolach Xbox One, PlayStation 4 jak i na pecetach. Z pewnością fanom serii przypadnie do gustu nowy tryb, tryb w którym to właśnie my przystępujemy do ofensywny, a nie zombiaki. Dodatkowo czeka na nas 24-osobowy tryb Herbal Assault, w którym razem z innymi graczami ruszymy do walki przeciwko żywym trupom. Warto przyjrzeć się także trybowi Graveyard Ops, który będziemy mogli przetestować na 12-stu nowych mapach.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2


Garden Warfare 2 zaprezentuje nam także sześć nowych klas postaci wliczając w to Super Brainz, superbohatera pośród zombie, który myśli, że jest gwiazdą filmową rodem z lat 80-tych. Będzie też Citron, szalona pomarańcza z przyszłości. Każda z nowych postaci zaoferuje nam nowe umiejętności, możliwości co doda kolejną strategiczną warstwę całej zabawie.

Gracze będą mogli bawić się w trybie multiplayer wraz z tysiącami innych użytkowników bądź cieszyć się Garden Warfare 2 w samotności, gdzie zmierzymy się ze sztuczną inteligencją.


Gry podobne