Dawno nie pisałem o Seafight, wydawałoby się, że ta niegdyś bardzo popularna gra przeglądarkowa została całkowicie zapomniana przez Bigpoint, ale jednak jak się okazuje wciąż żyje i ma się całkiem dobrze. Tym razem marynarze jak i zadziorni piraci obchodzą Zimowe Święto z okazji którego wydano specjalny kod bonusowy, który będzie aktywny aż do piątego stycznia przyszłego roku (2015). 

Co przyniesie nam ów kodzik? Otóż jak się okazuje Bigpoint oferuje swoim graczom aż 50 tysięcy sztuk amunicji, w dodatku śnieżnej. Jakby nie było to już zima, choć za oknem śniegu jeszcze nie ma.


Jak zrealizować kod?

Otóż musicie wejść do Placu Targowego, gdzie znajdziecie miejsce na zrealizowanie kody, który widoczny jest po kliknięciu jednego z poniższych przycisków:

[sociallocker] SNOWBALLFIGHT[/sociallocker]

Mam nadzieje, że macie wystarczająco miejsca w ładowniach, gdyż wybierając się na przygodę do lodowej krainy nie będzie czasu na opracowywanie taktyki, trzeba będzie strzelać w każdym kierunku, a wraki po statkach przeciwnika będą się ścielić gęsto i unosić na falach bezkresnego oceanu.


Oczywiście cóż to by był za event bez nowych zadań i ba, bez dodatkowych, ciekawych nagród. Postarajcie się wykonać wszystkie misje a otrzymacie design statku Hajmdal, a dodatkowe części do statków dostaniecie w ramach wymiany za piernikowe ludziki, które również zdobędziecie w trakcie zabawy.


Gry podobne