Studio Ubisoft (Anno Online, Ghost Recon Online) zapowiedziało swoją nową, darmową grę przeglądarkową o charakterze strategicznym, opartą o dobrze znaną nam serię Panzer General. Chodzi o grę Panzer General Online, którą przygotowało dla nas studio Blue Byte przy współpracy z Funatics Software. W tej grze kontrolujemy swoje wojska w czasie rzeczywistym, mogą to być zarówno samoloty, piechota czy też czołgi jak i wiele innych jednostek rodem z historycznych batalii.Produkcja skupia się przede wszystkim na strategicznej zabawie i posiada zarówno tryb single-player jak i multiplayer. W kampaniach dla pojedynczego gracza uczymy się po prostu gry, potraktujcie to jako samouczek, w którym weźmiemy udział w bitwach na plaży Omaha czy pod Monte Casino. Z drugiej strony mamy tryb wieloosobowy, gdzie znajdziemy swoje miejsce każdy fan walk PvP, w którym zmierzmy się z tysiącami innych graczy z całego świata, gdzie najlepsi generałowie staną do śmiertelnego boju o sławę i chwałę.

panzer general online 1


 

Co ciekawsze gra Panzer General Online posiada elementy charakterystyczne dla gier karcianych TCG, dzięki którym gracze mogą zbierać karty, handlować nimi, a każda z nich reprezentuje miniaturowe odpowiedniki czołgów, jednostek piechoty itp. – z nich właśnie stworzymy swoją armię.

Dyrektor Zarządzający Blue Byte Odile Limpach powiedział:


Jesteśmy szczęśliwi, że wraz z obchodami 25-tej rocznicy firmy możemy zapowiedzieć nowy tytuł oparty o serię Panzer General. Panzer General Online to gra gdzie taktyczne umiejętności biją szczęście w kartach, a to na pewno trafi do serc fanów starych strategii.

 


Gry podobne