Czy jakaś nowa gra może zagrozić hegemonii World of Tanks? Wielu próbuje i tutaj choćby studio Obsidian niedługo odda w ręce fanów Armored Warfare, ale w sieci mamy także wielu innych pretendentów do tronu. Do tej ekipy dołącza Battleline: Steel Warfare od Namco Bandai, gra która łączy w sobie zarówno elementy popularnych strzelanej jak i co nieco z segmentu gier strategicznych. 

Otóż właśnie samo istnienie elementów strategii jak i dodatków związanych z brakiem ograniczeń odnośnie okresów historycznych będzie wyróżniało nową produkcję. Jej premiera nastąpi prawdopodobnie w przyszłym roku, ale już teraz możemy zapisywać się do zamkniętych testów beta, które zapowiedziano na listopad.


W Battleline możemy ruszyć do walki zwykłymi, standardowymi maszynami (czołgami) rodem z pierwszej wojny światowej jak i mamy możliwość skorzystania z bardziej zaawansowanych modeli, a nawet tych, które pochodzą z obecnych konfliktów zbrojnych.

Battleline: Steel Warfare

Rozgrywkę prowadzimy mając na wszystko widok z lotu ptaka, będzie możliwość rywalizacji między klanami o nowe terytoria na Ziemi, więc roboty nam nie zabraknie.


Każdy czołg, który używamy do walki będziemy mogli ulepszać albo po prostu kupić drugi i również modyfikować w nim wszystko co zapragniemy. Nie zapominajmy również o załodze naszego tanka, oni tutaj są tak naprawdę kluczowy czynnikiem odpowiedzialnym za ewentualne zwycięstwa czy porażki.


Gry podobne