Już niedługo, a nawet w tym miesiącu, w grze Rail Nation pojawi się nowa mapa – Origin Journey. Dzięki niej zwiedzimy takie kraje jak Niemcy, Austria czy Szwajcaria. Niestety nie będzie to mapa na stałe, pojawi się ona tylko na pewien czas. Dla polskich graczy ukaże się 21 maja 2019 roku i z pewnością zostanie z nami aż do wielkiego finału.

Skąd ta nazwa Origin Journey? Tak, powrót do korzeni, czyli podróż po krajach niemieckojęzycznych, czyli tam gdzie narodziła się idea jak i sama gra Rain Nation. Na naszej drodze, bądź jak kto woli – torach – stanie 50 nowych miast, w których pojawi się znana każdemu atrakcja turystyczna.


Lista miast na zdjęciu poniżej:

Mało tego, w grze dostaniemy dostęp do 11 nowych towarów: woda, mleko, ser, czekolada, piwo, ciasta, skórzane spodnie, zegarki, farba, telefony komórkowe i krasnale ogrodowe. Ikony towarów jak na zdjęciu poniżej:


Dodatkowo do zdobycia czekają nas nowe osiągnięcia (z tego co mi wiadomo będzie ich 4), a sama podróż przez Niemcy, Austrię czy Szwajcarię będzie nagradzana punktami kariery. Poza tym zobaczycie 50 wspaniałych atrakcji w każdym mieście i 250 nowych elementów na mapie.

Mapa Origin Journey będzie dostępna w Rail Nation dla każdego za darmo. Atrakcje jakie spotkacie będą miały tylko cel estetyczny, a mapa będzie rozgrywana w scenariuszu klasycznym. Lokomotywa kariery będzie dostępna jak i będzie można kupować i przesyłać Złoto pomiędzy serwerami.


Najdziwniejsze jest to, że pierwsi dostaną mapę Rosjanie, bo już 14 maja, więc jak chcecie ją podejrzeć wcześniej musicie pokombinować i wbić do naszych wschodnich sąsiadów na serwer. My, jak wspomniałem już wcześniej, dostaniemy wszystko 21 maja, dzień po wejściu mapy na niemieckie serwery.


Gry podobne