Właśnie dziś w Farmeramie rozpoczął się nowy event „Ogniste Dni Chilli”, który potrwa do 13 października i każdy gracz, który posiada co najmniej drugi poziom może w nim wziąć udział. Będzie pikantnie, będą papryczki Habanero do zasiania, z których przygotować można ostry jak diabli sosik.

Żeby nie było aż tak źle to na starcie każdy z nas dostanie w prezencie 10 papryczek, tak aby było czym zasiać nasze pola, nie ważne gdzie bo hodować je można równie dobrze na Bahamaramie czy na Dzikiej, Leśnej czy Głównej Łące.


Oczywiście wszystkie papryczki jakie pozostaną na naszym koncie po 13 października zostaną wymienione na sianogrosze i doświadczenie.

Dodatkowo na naszych farmach pojawi się Ocet, który zdobędziemy zbierając uprawy, plony z drzew czy gotowe wyroby z warsztatów. Ocet również po evencie zostanie wymieniony na sianogrosze i expa.

Nie zapomnijcie także zajrzeć do Młyna, gdzie przy użyciu 30 papryczek habanero możemy zrobić sos ze smoczego ognia, ale do niego potrzebne będą także dwie sztuki octu i nieco marchwi czy czosnku, dla lepszego smaku.


Tylko widzę tutaj jeden poważny problem, niskopoziomowi gracze, przed 69 poziomem nie będą mogli zrobić tego pysznego sosu bo niby skąd wezmą czosnek jak można go produkować dopiero od magicznego levelu 69? Co to zmienia? Nie będą Ci gracze mogli w ogóle próbować wykonać złotych i diamentowych zadań.

Spis zadań w evencie:

zadania w farmerama


Możliwe do uzyskania nagrody:

Imprezowe wejściówki

Imprezowe wejściówki

Tajemnicze sadzonki na Bahamaramę

Tajemnicze sadzonki na Bahamaramę

Tańczący salsę

Tańczący salsę

Gaston de Bulion

Gaston de Bulion

Pikantni kucharze

pikantni kucharze

Rząd cudownego pnącza

rząd cudownego pnącza

Naklejka “Dni chili”

naklejka dni chilli


Gry podobne