Farmerzy w Big Farm nie mają ostatnio spokoju, ciągle Goodgame wprowadza im masę nowości, ale z drugiej strony to dobrze, gra przez to staje się ciekawsza i znika wszechobecna w dzisiejszych czasach monotonnia, która opanowuje nawet najnowsze produkcje MMO. Każda kolejna aktualizacja jest na wagę złota, a każda nowość przyciąga kolejnych farmerów, którzy zaczynają uprawy na swoich wirtualnych hektarach.

Tym razem, już w przyszły poniedziałek, czeka na was nowa aktualizacja, która przede wszystkim uderzy w Wyspiarskie Farmy, na których Czytelnie pomogą tym razem w kolejnych żniwach. Dodatkowo, każda wizyta na wyspie to możliwość spotkania z Omarem, który będzie odwiedzał was systematycznie. Jego oferty na pewno zainteresują was, sprawdzajcie codziennie, bo na pewno przyniesie ze sobą coś nowego.


Nowe książki w Wyspiarskiej Czytelni

Uczyć się zawsze warto, a każdy rolnik powinien przyswajać najnowszą wiedzę dotyczącą uprawy pól, która może zwiększyć efektywność pracy, a co za tym idzie, dochody wynikające z wprowadzonych zmian. Wchodząc od 17 listopada do czytelni znajdziemy w niej nowe półki, gdzie pojawią się tytuły specjalnie przeznaczone dla naszych tropikalnych wysp.

Zmiany na farmie odmienią twoje życie

Polecam zajrzeć do trzeciej zakładki, gdzie widnieje ikonka wyspy. Każda książka przybliża nas do nowych, a co najważniejsze trwałych ulepszeń.


Wodorosty konsumpcyjne

Do tej pory, aby nasze uprawy rosły szybciej jak i przynosiły o wiele większe plony, rolnicy w Big Farm używali humusu albo alternatywnie super nawozu. Od wprowadzenia aktualizacji pojawią się także wodorosty, które zadziałają podobnie jak nawóz czy humus, jak i pomogą nam sprawić, aby roślinki o wiele szybciej dojrzewały plus liczyć można na ekstra doświadczenie.

Oczywiście pamiętajmy, że nawóz z wodorostów użyjemy jedynie w sadach, a humus z wodorostów użyjemy do wszystkich innych pól. Nie zabraknie także pożywienia z wodorostów, dzięki któremu żadne z naszych zwierząt nie poczuje głodu.

Jednak wodorosty to bardzo rzadkie dobro w Big Farm i w dużej mierze dostępne będzie jedynie podczas specjalnych wydarzeń jak i u handlarzy. Zapytajcie również o nie Benny’ego, myślę że chętnie on wam pomoże.


Inne zmiany

Tym razem w wydarzeniach takich jak Pomocnik czy Psotnik, które gracze dosłownie pokochali, nie będzie więcej ograniczeń co do przedmiotów z nim związanych. Tym samym jeśli dostaniecie mnóstwo prezentów jak i psikusów to nie będzie ograniczenia ich liczby, jeśli chodzi o przetrzymywanie ich w magazynach. Do tej pory, jak pamiętacie, mogliśmy ich mieć jednocześnie jedynie kilka sztuk.
Dodatkowo będzie można od poniedziałku rozdawać w danym momencie po trzy prezenty jak i psikusy, a nie tak jak do tej pory jedynie po jednej sztuce.

Mało tego, zmieni się również nieco ustawienie budynków na farmach, sama Czytelnia cofnie się nieco uwalniając miejsce dla Flagi i Drzewa Sojuszu.

Jak widzicie niedługo wiele zmieni się w Big Farm i chwała Goodgame za wytrwałość w wymyślaniu nowych rzeczy, bez tego rozgrywka szybko stałaby się dość nudna. Sprawdzimy już 17 listopada czy aktualizacja rzeczywiście przypadnie do gustu wszystkim graczom.


Gry podobne