Age of Civilization przenosi graczy do czasów średniowiecznej Europy, gdzie nigdy nie brakuje nowych misji i przygód powiązanych bezpośrednio z historycznymi wydarzeniami, czy wieloma legendami i podaniami.
Gra dostępna jest całkowicie poprzez przeglądarkę i oczywiście – jak pewnie się tego spodziewaliście – jest to kolejna strategia MMO, ale co najważniejsze tym razem całą grafikę mamy w 3D. W drodze rozbudowy pozornie niewielkiego zamku będziemy mogli cieszyć się wielką, potężną twierdzą, ale bez pracy nie ma kołaczy.
Gracze w Age of Civilization wcielają się w legendarnego przywódcę, którzy muszą przeciągnąć na swoją stronę najsłynniejszych bohaterów jakich znał ówczesny świat. Znajdziemy ich głównie w Barach, Tawernach – zwał jak zwał.

Age of Civilization

Age of Civilization


Oczywiście nie wolno zapomnieć o rozbudowie zamku, oddano do tego masę różnego rodzaju budynków, możliwości kreowania całej ekonomii przez co buduje się również cała gospodarka, która sprawnie działając pozwoli zbudować jak i utrzymać ogromną armię.
Fani gier strategicznych, zwłaszcza tych osadzonych w średniowieczu, powinni szczególnie zwrócić uwagę na nowy twór od NGames.


Gry podobne