Studio Neowiz Games, jedno z pięciu najlepszych firm koreańskich zapowiedziało już dziś kilka swoich nowych produkcji. Pierwszą z nich jest MMO Bless, stworzona przy użyciu silnika Unreal 3 jest w fazie produkcyjnej od 2009 roku. Bless jest chyba najambitniejszym tytułem ostatnich lat owego studia. Gra została osadzona w tematyce średniowiecza z dodatkami fantasy, aczkolwiek znajdziemy tutaj elementy z gier strategicznych jak oblężenia, a co najlepsze będą także walki powietrzne, walki konno i oczywiście spektakularne bitwy morskie, ale to zobaczycie w trailerze poniżej.

 


Kolejnym zapowiedzianym tytułem jest EIN: Epicus Incognitus, gdzie na czele ekipy produkcyjnej stoi weteran, który kierował produkcją serii Kingdom Under Fire, a także The Crusaders i Heroes and Circle of Doom. Nie mamy więcej szczegółów na temat owej gry, ale autorzy twierdzą, że będzie posiadała klimat "beyond fantasy", cokolwiek ma to oznaczać, a wszystko będzie dziać się w epickiej fabule, gdzie znajdziemy dwie walczące strony.

 

Z innych gier to będzie zapowiadany już kiedyś trzecioosobowy shooter Dizzel, który niedługo wejdzie w fazę Open Beta. Ale także podobno mają powstać gry czysto rybackie i sportowe (np. o grze w baseball) .


 


Gry podobne