Master X Master rozpoczęła swoje pierwsze testy CBT w zeszłym tygodniu, jest to nowa gra MOBA od NCsoft, którą studio samo wykonało – o ile ktoś zapomniał od czasu ostatniego newsa na jej temat. Gra łączy w sobie najlepsze elementy z takich gier jak Blade & Soul, Lineage, Aion i jeszcze kilku, ale już mało ważnych. Jednak główną rzeczą, która wyróżniać ma ową produkcję od innych jej podobnych będzie możliwość przełączania pomiędzy dwiema postaciami w trakcie rozgrywki, twórcy nazwali to „tag system”.

[youtube id=”maBd_P_jB9A” width=”673″ height=”356″]


Master X Master oferuje nam także wiele trybów w PvE i w PvP jak i rozgrywkę, którą opanuje nawet niedoświadczony gracz, ale czy zmniejszony do minimum poziom trudności i krzywa uczenia sprawi, że gra osiągnie sukces? Czy naprawdę chcemy mieć wszystko ułatwione aż do przesady?

[youtube id=”JSWw_kx3ab0″ width=”673″ height=”356″]

Gra nie będzie prezentowana na G*Star 2014, targach które odbędą się już w listopadzie. Jest również nadzieja, że gra pojawi się na rynku zachodnim, ale mimo wszystko najpierw NCsoft musi wziąć się w garść i w końcu oddać nam Blade & Soul w pełnej krasie.


[youtube id=”-wCqhicZ7M8″ width=”673″ height=”356″]


Gry podobne