Pewnie wielu z Was zdziwi nazwa gry My Cafe Katzenberger, może nie tak bardzo część „My Cafe” jak końcowy człon. Jest to gra symulacja prowadzenia własnej restauracji/kafejki, jak kto woli to nazwać. Katzenberger dlatego, że owa piękna Pani, o imieniu Daniela, będzie robiła jako typowy tutorial i poprowadzi nas przez trudne początki w grze. Dzięki niej dowiemy się jaka jest najkrótsza droga do kariery jako właściciel najpopularniejszej restauracji. Choć podobnych gier jest już wiele to miejmy nadzieje,że studio Upjers nas zaskoczy czymś miłym, ale możecie się sami przekonać o tym bo wersja niemiecka jest już online, a na polski odpowiednik poczekamy jeszcze jakiś czas.

W grze przeglądarkowej My Cafe Katzenberger zajmiemy się przygotowywaniem przeróżnych potraw dla licznie przybywających gości, ale aby w przyszłości obsługiwać ich więcej i sprawniej nie możemy zapominać o systematycznej rozbudowie kuchni, sali jadalnej i o ulepszeniach tego co już posiadamy.


Kolejnym powodem dlaczego gra otrzymała taką nazwę, a nie inną jest to, że wzorem dla niej była jedna z najpopularniejszych kawiarni na Majorce – Café Katzenberger.

Poniżej możecie spojrzeć jak wygląda rozgrywka:


Gry podobne