Ten kto śledzi informacje na temat gry Miscreated wie, że jest na co czekać, gra powstała na bazie CryEngine 3 i prezentuje się naprawdę świetnie, Na dowód przedstawiam Wam poniżej ponad godzinny gameplay, gdzie możemy zobaczyć jak twórcy wycisnęli wszystkie soki z możliwości jakie dają nam dzisiejsze karty graficzne.

Jednak już dziś wiemy, że gra nie będzie dostępa za darmo, trzeba będzie ją jednorazowo kupić, mam nadzieje że wiecie o co chodzi w modelu Buy2Play? Już za samą wersję Alpha gracze muszą oddać ze swoich kieszeni około piętnastu dolców, a jak zapowiedzieli sami twórcy w miarę rozwoju kolejnych faz będzie owa cena coraz wyższa, aż boję się pomyśleć ile będzie nas kosztował wjazd tuż po premierze.


W skrócie Miscreated jest to kolejny sandbox MMO, gdzie rozgrywka opiera się na typowym survivalu w świecie tuż po wielkiej wojnie światowej. Twórcy obiecują nam 64 km2 na otwartej mapie, system dynamicznej zmiany pogody, która wpływa na przebieg rozgrywki, crafting, open PvP i wiele innych rzeczy rodem zerżniętych z takich hitów jak Nether czy DayZ.

[youtube id=”6j8dQqAjQYA” width=”673″ height=”356″]


Gry podobne