Zaczynają się już w wielu domach świąteczne porządki i przygotowania, ale nie zdajecie sobie sprawi jak wiele rzeczy do zrobienia mają nasi przyjaciele z Minion Rush. Pomimo, że są to wirtualne postacie to zajęć im nie brakuje, a święta oznaczają dla nich zupełnie nowe wyzwania, które przeniosą ich tym razem w najmroźniejsze zakątki Ziemi.

Tym razem wraz z Minionkami ruszymy na podróż na jeden z biegunów, dokładnie na Arktykę, gdzie na naszą pomoc czeka Doktor Nefario, ale to dobry sposób, aby pobawić się choć na wirtualnym śniegu i lodzie, zwłaszcza że u nas w Polsce zima idzie bardzo powoli i jeszcze nie doczekaliśmy się odpowiedniej dawki śnieżnych emocji.


Póki co aktualizacja 2.5.0 pojawiła się w wersji na iOS, ale całkiem niedługo dotknie również Androida czy Windows Phone.

Uznajcie to za świąteczny event, dzięki któremu pohulacie po arktycznej bazie (Arctic Base) i sprawdzicie do czego tak naprawdę ona służy, czy do celów badawczych, a może kryje się w niej zupełnie inna tajemnica.


Co więcej, dla tych którzy będą na tyle wytrwali, że wykonają wszystkie zadania, przygotowano specjalną mini gierkę, w której wraz z jednym z Minionków wskoczymy na snowboard i zasuwamy po jednym z górskich zboczy, na którym przeszkód nie będzie brakowało. Na takie szaleństwo macie jedynie 12 dni, więc do roboty.


Gry podobne