Fani zakręconej jazdy w Maple Story będą jeszcze bardziej podnieceni dzięki oczekiwaniu na najnowszą aktualizacje RED do swojej ulubionej gry! Co się pojawi w czerwieni? Może nowa postać? Nie! Nic o tym kolorze, bo to tylko skrót, który po rozwinięciu daje nam Revolution, Evolution, Delight. Kumacie? I to na pewno nie będą „Kuchenne rewolucje” z potworami wyglądającymi jakby miały mopy na głowach – wiecie do kogo piję?

Dobra, wracamy do temu.


Co nowego pojawi się po wejściu aktualizacji w życie? Będzie kompletny remake dla klasy Adventurer. I dobra wiadomość dla graczy darmowych, podobno czy chcecie płacić czy nie, ale szansę dla tych kasiastych i biednych będą podobno wyrównane – ciekawe tylko po co wtedy płacić?

Inną ciekawą funkcją będzie nowy tryb, gdzie nasza postać pojawi się na ekranie w nowym wcieleniu – będzie to dość nieprzyjemny boss. A jak już jestem przy bossach to pojawi się rajd na jednego z nich, ale to musi być całkiem wielka bestia skoro Nexon zapowiada, że tylko grupa 100-osobowa poradzi sobie z nim! Brzmi coraz lepiej.

Teraz macie pytanie kiedy wejdzie RED do anglojęzycznego Maple Story? Nie wiem szczerze mówiąc, ale skoro skośnoocy sąsiedzi dostaną ją na wakacje to my poczekamy co najmniej pół roku!Gry podobne