Gdy usłyszałem, że GTArcade wydaje nową grę, czytaj Magerealm, to szczerze mówiąc miałem niewielką nadzieję na coś zupełnie nowego, ale jak się okazuje zobaczyłem nieco ulepszoną wersję League of Angels, gry która się chyba już wszystkim przejadła i to nie z racji licznych kopii wydawanych pod innymi tytułami, ale z racji swojej powtarzalności.

W Magerealm mamy cztery klasy do wyboru jak i wielu różnych bohaterów plus – i tu najważniejsze – ANIOŁY. Świat gry to oczywiście fanatsy w 3D z ogromną dawką świecących i mrugających efektów rodem z Nintendo.


[youtube id=”WcYW16EBdHQ” width=”673″ height=”356″]

Gracze wcielają się tutaj w elitarnego maga, który wysłany przez Wielką Radę musi odszukać siedem legendarnych reliktów, aby ocalić świat pokonując złego Pana Demonów. Brzmi nieco żałośnie? Wiem… Dalej już nie będę opowiadał tejże historii bo wszyscy ją niejednokrotnie słyszeliście w innych tego typu produkcjach.

Jeśli chcecie przekonać się na własnej skórze czym jest gra Magerealm: Rise of Chaos to wbijajcie na oficjalną stronę albo poczekajcie do najbliższego czwartku, gdy gra zostanie już wydana, tak – będzie premiera tego czegoś.Gry podobne