LEGO Minifigures Online doczekało się kolejnej aktualizacji i przed nami ukazuje się piękny, mitologiczny świat pozwalając nam na dostęp do nowych stref i dungeonów, gdzie czekają na nas bestie takie jak harpie czy minotaury. To wszystko pozwala nam osiągać jeszcze wyższe poziomy, a będzie nad czym pracować, gdyż level cap wzrósł do 25-ciu.

W grze pojawią się postacie takie jak Zeus, Posejdon jak i wielu innych bogów greckich. Weźmiemy udział w wyprawach mających na celu pokonanie Meduzy, zanurzymy się w mroki Hadesu i poznamy co kryje się w podziemnym świecie.


Seria 11 figurek LEGO

Po aktualizacji będziemy cieszyli się również nowymi figurkami i naliczyłem ich w sumie 16, które pochodzą prosto z jedenastej serii. Możemy wcielić się w Saxophone i pokonać przeciwników solówką rockową. Do wyboru jest także Holiday Elf, który rozda wprost bombowe prezenty, które na pewno rozerwą was, na strzępy.

minifigures 003

Możemy zebrać wszystkie te figurki grając tak jak to robiliśmy dotychczas, ale paczki z nimi znajdziemy także w sklepie gry. Kupimy tam Alpejską Paczkę, gdzie znajdziemy Yeti, Mountain Climber czy Pretzel Girl.


Nowy system loot

System zdobywania nowych figurek został także odnowiony, można powiedzieć przebudowany. Tym samym możemy je zdobywać w częściach i składając je wszystkie do kupy dostaniemy nową figurkę, której one dotyczą. Wszystkie dungeony i Przygody Pocket zawierają już różne części konkretnych Minifigurek.

minifigures 002

Po pokonaniu bossa mamy teraz szansę na wspaniałe skrzynie pełne drogocennych przedmiotów. Są one również dobrym źródłem nowych figurek jak i ich części. Normalni gracze zdobywają regularne skrzynie, ale Członkowie (Member) dostają specjalne skrzynie, które dają nam większe szansę na zdobycie cennych części (głowa, korpus, nogi plus podstawka).


Źródło: Oficjalna strona gry


Gry podobne