Dla przypomnienia nadmienię, iż Legend of the Condor Heroes: Zero to pierwsza, autorska gra od Perfect World, która pojawi się na ChinaJoy 2013, imprezie o grach, która właśnie się rozpoczeła. Fabuła gry pochodzi ze sławnej w chińskim regionie powieści napisanej przez Louisa Cha, a najnowszy zwiastun pokazuje nam ingamową walkę.

Kilka ciekawych funkcji z gry przedstawiałem w moich wcześniejszych postach, więc lepiej zajrzyjcie tam jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o owej produkcji. Oprócz prawdziwej walki gra Legend of the Condor Heroes: Zero oferuje nam całkowicie otwarty świat, coś na wzór tego co znamy z Tera i Dragon Nest. Przy walce z bossami będziemy im niszczyć kolejne części ciała, coś ala Monster Hunter, będą tutaj również instancje (bo jakże mogłoby być inaczej) jak i system pogody.


Aktualnie nie znamy daty wydania gry, ale testy alfa zapewne rozpoczną się jeszcze w tym roku. Choć w Europie Perfect World nie jest zbyt dobrze postrzeganą firmą to u „skośnookich” sąsiadów robi wielką furorę, a tym bardziej teraz, kiedy w końcu zapowiada własną grę.  


Gry podobne