Dziś, studio Warner Bros wypuściło aktualizację do swojej popularnej gry akcji na urządzenia mobilne – Mortal Kombat X. Update dzieli się na trzy najważniejsze cześci. Po pierwsze pojawił się pierwszy tryb rywalizacji i dzięki niemu (Challenge Mode) mamy szansę wywalczyć sobie jedną z najlepszych postaci, czy Raidena – z pewnością pamiętacie Boga, który był mentorem i przewodnikiem wszystkich ziemskich wojowników.

Druga część aktualizacji przynosi nam wojownika Kung Lao i to w dwóch odmianach. Do tej karty możemy zebrać dodatkowo specjalny Hat Trick czy Buzz Saw – jedne z najlepszych umiejętności KL. Wzmocni nową postać także Martial Arts Roster, więc czas nieco podgrilować swoich bohaterów.


Mortal Kombat X

W ostatniej, trzeciej części wprowadzono kilka drobniejszych zmian, dzięki którym pozbyto się mnóstwo małych, ale drażniących graczy błędów. Tak oczywiście twierdzą pracownicy WB, gdyż nie podano oficjalnie o jakie bugi chodzi.

Mortal Kombat X 1 Mortal Kombat X 12


Na koniec mała ciekawostka – obecnie Mortal Kombat X znajduje się w pierwszej dziesiątce najbardziej popularnych gier na App Store i ciekawi mnie czy obecna aktualizacja poprawi jej pozycje w najbliższych dniach.


Gry podobne