Tylko do 28 lipca 2015 roku możesz w My Little Farmies w oryginalny sposób udekorować swoją farmę jak i jednocześnie zdobyć dzięki temu wspaniałe nagrody, a wszystko za sprawą kolejnego eventu w grze. Zajrzyjcie więc jak najszybciej do nowej zakładki, gdzie znajdziecie ciekawe i dotąd nie widziane dekoracje jak choćby kwiecisty pień czy lipa. Lipa jest o tyle ciekawym dodatkiem, gdyż właśnie z niej pozyskamy przepiękne kwiaty. Zbierajcie te kwiaty, gdyż to właśnie one będą podstawą do naliczenia Wam wspaniałych nagród. Oczywiście im ich uzbieracie więcej tym lepiej.

Ci gracze, którzy uzbierają najwięcej wspomnianych kwiatów będą mieli szansę zdobyć złoty booster, co więcej – mogą zdobywać także fragmenty kopalni klejnotów. Ciekawi mnie, którą nagrodę docenicie bardziej?


My Little Farmies

Prawdziwe cudo, kopalnia klejnotów

Ja osobiście wolę ów nowy cud świata w postaci kopalni klejnotów, gdyż wpłacając do niej tysiąc talarów wyciągnę jeden klejnot. Tak, klejnoty to nowa waluta w My Little Farmies, za którą po zakończeniu eventu, w nowym sklepie kupimy nowe dekoracje czy zwierzęta. Mało tego, za klejnoty będziemy mogli kupić cuda świata czy też ich fragmenty.

Radzę zabierać się do pracy, dekorować swoje wioski i zbierać jak najwięcej Wam się uda kwiatów lipy.Gry podobne