Teraz przestraszą wszystkich fanów Traviana, bo jakby nie było Travian, a Travians brzmią niezwykle podobnie i pisząc, że wydawca gry zaplanował zamknięcie serwerów Travians fani pierwszego, wymienionego wyżej tytułu już robią w porty. Jednak nie, to dwie zupełnie różne gry, ale pomylić się może każdy. Tym samym 25 lipca na zawsze żegnamy Travians, a już teraz nie można zakładać nowych kont. Jednak mamy możliwość przeniesienia tych istniejących do zaprzyjaźnionej gry Miramagia.

Informacja o przenosinach konta Travians do Miramagia


Z okazji wielkiej migracji przygotowano również kod bonusowy do Miramagii, który znajdziecie poniżej:

[sociallocker]Wykorzystując kod miravianer otrzymamy specjalny pakiet powitalny.[/sociallocker]

Dodatkowo dla wszystkich, którzy dalej chcą się bawić, ale już w Miramagia i przeniosą do nich swoje zastępy, został stworzony pakiet powitalny dla imigrantów. Po złożeniu odpowiedniego formularza, w którym prosimy o zamknięcie konta Travians dostaniemy specjalny kod bonusowy do Miramagia, czyli zamiast tego jednego jaki macie wyżej, możecie mieć dwa – prawda że proste?


Co będzie się kryło w takim pakiecie? Przede wszystkim około 1000 rubinów i 50 000 many. Mało tego, na całe dziesięć dni dostaniecie bonus 20-procentowy na zdobywany exp.

Odpowiedzi na pytania odnośnie przeniesienia konta z Travians do Miramagia znajdziecie tutaj.


Gry podobne