Witaj, detektywie! Oto kilka wskazówek, dzięki którym jak najlepiej wykorzystasz swoje umiejętności rozwiązywania spraw w June’s Journey opisanych w Pretendencie.

Pamiętaj, że aby zarejestrować postępy poczynione podczas wykonywania zadań, musisz najpierw otworzyć okno gazety, w którym znajdziesz zagadki do rozwikłania.


Niektóre z nich mogą wydawać się zbyt trudne. Może też wolisz zobaczyć, jakie sprawy pojawią się później. Aby to zrobić, stuknij czerwoną ikonę odświeżania znajdującą się w prawym górnym rogu każdego zadania. Możesz pominąć tylko jedno zadanie co 24 godziny. Jeśli pominiesz jedno zadanie, pominięcie dwóch pozostałych nie będzie możliwe, dlatego wybierz mądrze!

Oto wskazówki, dzięki którym rozwiążesz każdy rodzaj sprawy:

Rozegraj sceny z ukrytymi przedmiotami

Aby wykonać to zadanie, musisz po prostu rozegrać określoną liczbę scen. Wybór scen należy wyłącznie do ciebie!


Uzyskaj IDEALNE wyniki w scenach z ukrytymi przedmiotami

W ramach tego zadania musisz wybrać scenę i zdobyć IDEALNY wynik. IDEALNY wynik osiągniesz wtedy, gdy znajdziesz wszystkie przedmioty pod rząd bez korzystania ze wskazówek, zanim pasek u góry stanie się pusty.

Podaruj krzewy swoim znajomym

Aby podarować krzewy znajomym, musisz po prostu stuknąć łódź, którą znajdziesz po lewej stronie wyspy w pobliżu latarni.

Otwórz gwiazdkowe pudełka

Aby wykonać to zadanie, musisz po prostu otworzyć niebieskie pudełka, które otrzymasz po wypełnieniu każdej gwiazdki w scenie. Pudełka znajdziesz, stukając ikonę gwiazdkowego pudełka u dołu ekranu wyspy.


Otwórz 5-gwiazdkowe pudełka

To zadanie przypomina zadanie poprzednie. Różnica polega na tym, że w każdej scenie zdobywasz tylko jedno 5-gwiazdkowe pudełko. Takie pudełka możesz kupić również w sklepie z gwiazdkowymi pudełkami, jeśli chcesz szybciej wykonać to zadanie. Pamiętaj, że 5-gwiazdkowe pudełka są różowe!

Wyprzedź Jacka Hayesa w klasyfikacji

Aby wykonać to zadanie, podczas rozgrywania wybranych przez ciebie scen musisz uzyskać lepszy wynik niż Jack Hayes. Postępy możesz śledzić, sprawdzając klasyfikację, która pojawia się za każdym razem, kiedy rozgrywasz scenę.

Pobij własny wynik uzyskany w scenach z ukrytymi przedmiotami

W ramach tego zadania musisz wybrać dowolną scenę i osiągnąć wynik lepszy niż ten widoczny w klasyfikacji.

Rozgrywaj sceny z ukrytymi przedmiotami z aktywną zniżką na energię

Aby wykonać to zadanie, musisz otworzyć przeglądarkę scen i stuknąć znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu przycisk przedstawiający kamerę. Zniżkę na energię możesz również aktywować za pomocą gwiazdkowej premii (ikony gwiazdki, która znajduje się po lewej stronie przeglądarki rozdziałów).

W ten sposób zniżka na energię zostanie aktywowana, a rozegranie scen będzie kosztować 10 jednostek energii zamiast 15. Sceny z ukrytymi przedmiotami, które rozgrywasz z aktywną zniżką na energię, będą zaliczane do postępu w ramach wykonywanego zadania.

Odszukaj przedmioty w scenach z ukrytymi przedmiotami

Po otrzymaniu tego zadania musisz po prostu rozegrać sceny z ukrytymi przedmiotami tak, jak zwykle to robisz. Każdy znaleziony i stuknięty przedmiot będzie zaliczany do postępu w ramach wykonywanego zadania.

Musisz jedynie pamiętać, że aby wszystkie znalezione przedmioty zostały zaliczone jako postęp, musisz ukończyć rozgrywanie sceny.

Odszukaj POSZLAKI w scenach z ukrytymi przedmiotami

Poszlaki to przedmioty, które znajdujesz w scenach z ukrytymi przedmiotami i które mają istotne znaczenie dla historii June. W każdej scenie czekają na ciebie dwie poszlaki. Każdą z nich, w przeciwieństwie do zwykłych przedmiotów, możesz znaleźć tylko raz.

Uzyskaj monety z POSIADŁOŚCI

Aby wykonać to zadanie, musisz przejść na swoją wyspę i znaleźć posiadłość. To pierwszy budynek, który budujesz zaraz po rozpoczęciu gry w June’s Journey.

Czasami nad posiadłością pojawia się ikona monety. Stuknij ją, aby zebrać monety. Możesz korzystać z ikony tak długo, aż osiągniesz liczbę monet wymaganą do zaliczenia zadania.

Zdobądź monety w scenach z ukrytymi przedmiotami

Za każdym razem, gdy rozgrywasz scenę z ukrytymi przedmiotami, jako nagrodę otrzymujesz monety. Liczba monet może być mniejsza lub większa. Zależy to między innymi od tego, czy ukończysz scenę, zdobywając IDEALNY wynik, który zapewnia bonus.

Wydaj monety na zestawy sezonowe

W zestawach sezonowych znajdziesz dekoracje, które każdego miesiąca możesz kupić w sklepie. Aby wykonać to zadanie, po prostu wydaj wymaganą liczbę monet na dowolną dekorację.

Pamiętaj, że aby zapisać swój postęp poczyniony w ramach tego zadania, musisz najpierw aktywować zadanie z gazety.

Zdobądź materiały

W June’s Journey materiały potrzebne są do ulepszania budynków. Materiały można znaleźć w gwiazdkowych i 5-gwiazdkowych pudełkach oraz w scenach z ukrytymi przedmiotami. Szukaj w tych miejscach materiałów, aż uda ci się zebrać ilość wymaganą do wykonania zadania.

Usuń kokardy z dekoracji lub budynków

Aby wykonać to zadanie, musisz postawić nową dekorację na wyspie i poczekać, aż zostanie w pełni wybudowana. Możesz też ukończyć to zadanie, ulepszając budynek lub obiekt lub wyciągając nowe przedmioty ze schowka. Kiedy dekoracja zostanie ukończona, pojawi się na niej czerwona kokarda. Możesz wtedy odebrać kwiaty!

Zdobądź kolejny poziom

Aby zdobyć kolejny poziom w grze June’s Journey, musisz grać tak, jak zazwyczaj, i zdobywać kwiaty, stawiając dekoracje na swojej wyspie. Przejdź na wyspę i spójrz na pasek obok twarzy June. Zobaczysz, ile kwiatów brakuje ci jeszcze do zdobycia kolejnego poziomu.

Udaj się w podróż do nowego rozdziału

Aby udać się w podróż do nowego rozdziału, musisz ukończyć pięć scen i przygodę, które znajdziesz w każdym rozdziale. Po ukończeniu rozdziału wystarczy otworzyć przeglądarkę scen i stuknąć przycisk „Rozpocznij podróż”.

Zbierz karty postaci

Karty postaci znajdziesz w gwiazdkowych i 5-gwiazdkowych pudełkach. Aby wykonać to zadanie, zbierz wymaganą liczbę kart i odbierz nagrody.

Znajdź kompasy

To zadanie możesz wykonać na kilka sposobów. Kompasy możesz znaleźć w gwiazdkowych lub 5-gwiazdkowych pudełkach, a także (niekiedy) w skrzyniach znajdujących się w scenach z ukrytymi przedmiotami. Kupno kompasów także pomoże ci zaliczyć to zadanie.

Ukończ remonty, aby otrzymać obiekt

Aby wykonać to zadanie, musisz odwiedzić latarnię lub inny znajdujący się na twojej wyspie obiekt, który obecnie remontujesz.

Podczas realizacji tego zadania pamiętaj, że remont jest skończony, kiedy wypełni się jeden z pasków w panelu projektu budynku.


Gry podobne