Wyzwania klubowe w June’s Journey umożliwiają członkom klubu wspólną grę w nowy sposób. Rozgrywając sceny z ukrytymi przedmiotami w ramach wyzwania klubowego, zdobędziesz punkty dla swojego klubu. W ten sposób zwiększysz jego pozycję w klasyfikacji — im wyższa pozycja, tym lepsze nagrody!


Jak wziąć udział w wyzwaniach klubowych?

Najpierw musisz dołączyć do klubu! Kiedy już zostaniesz członkiem klubu, sprawdź kartę „Wyzwania” w Loży detektywów, aby zobaczyć, kiedy zaczyna się kolejne wyzwanie. W czasie trwania wyzwania na ekranie wyspy obok przycisków wyzwań i sprzedaży pojawi się nowa ikona. Jeśli należysz do klubu na początku wyzwania, ty i twój klub będziecie mogli wziąć w nim udział.

Kiedy odbywają się wyzwania klubowe?

Wyzwania klubowe odbywają się raz w tygodniu w określone dni. Śledź kartę „Wyzwania” w Loży detektywów, żeby się dowiedzieć, kiedy pojawi się nowe wyzwanie.


Jak długo trwają wyzwania klubowe?

Wyzwania klubowe trwają jedynie przez określony czas, przed czasem spotkań twojego klubu i po nim. Po rozpoczęciu wyzwania sprawdź, przez jaki czas możesz brać w nim udział — wszystkie istotne informacje znajdziesz na bilecie.

Przez jaki czas mogę brać udział w wyzwaniu klubowym?

Do każdego wyzwania klubowego dołączony jest bilet, który informuje, przez jaki czas rozgrywka będzie możliwa. Jest to twój osobisty czas rozgrywki. Kiedy zaczniesz grę i przedrzesz bilet, rozpocznie się odliczanie twojego czasu. Jeśli rozgrywka jeszcze się nie zaczęła, odliczanie rozpocznie się automatycznie po czasie spotkania twojego klubu.

Czy muszę grać przez cały czas trwania wyzwania?

Nie! Graj tak długo, jak chcesz. Nawet rozegranie jednej rundy może pomóc całemu klubowi w osiągnięciu wyższej pozycji w klasyfikacji.


Jestem członkiem klubu, ale nie mogę wziąć udziału w wyzwaniu. Dlaczego?

Jeśli wyzwanie trwa w chwili, gdy dołączasz do klubu, wzięcie udziału w wyzwaniu nie będzie możliwe do czasu rozpoczęcia kolejnej rundy.

Jak dobrze sobie poradzić podczas wyzwania?

Graj wspólnie z innymi członkami klubu! Klub, w którym członkowie sobie pomagają, stawiają kolejki i grają w tym samym czasie, będzie miał największą szansę na zajęcie najlepszych miejsc w klasyfikacji.

Jakie są nowe sposoby wspólnej rozgrywki?

Wyzwania mają własne zestawy scen. W tych specjalnych scenach szukasz przedmiotów w inny sposób niż zazwyczaj. Istnieje kilka rodzajów wyzwań — w każdym z nich przedmiotów szuka się w niepowtarzalny sposób:

„Gra na czas”

„Znajdź różnice” to pewnego rodzaju zawody. Ekran jest dzielony na dwie części, a zadaniem uczestników zabawy jest stukanie w obiekty, które znajdują się po jednej stronie ekranu, lecz nie ma ich po drugiej. Różnice mogą występować po obu stronach ekranu. Ponieważ ekran jest podzielony, scenę trzeba przesuwać, aby móc zobaczyć ją całą.

„Znajdź różnicę”

„Gra na czas” to pewnego rodzaju zawody. Uczestnicy zabawy mają mocno ograniczony czas na znalezienie wszystkich obiektów z listy. W przeciwieństwie do zwykłej gry, nowe trzy obiekty pojawią się na liście dopiero po znalezieniu wszystkich obiektów z bieżącej listy.

Co oznaczają numery scen i liczby rozgrywek?

Podczas wyzwania czeka na ciebie wiele scen. Każdą z nich można rozegrać określoną liczbę razy, a po ukończeniu wszystkich rozgrywek przejdziesz do kolejnej sceny (zawsze nastąpi to automatycznie). Ponowne rozegranie starszych scen nie jest możliwe.

Co oznacza liczba, która pojawia się pod wynikiem klubu w klasyfikacji?

Liczba ta wskazuje, ilu graczy spośród wszystkich graczy w klubie, którzy mogą brać udział w wyzwaniu, ukończyło własną rozgrywkę. Jeśli wybierzesz tę liczbę poniżej nazwy własnego klubu, zobaczysz postęp każdego członka klubu.

Wyzwanie się skończyło, ale nie mam żadnej nagrody. Dlaczego?

Tylko gracze, którzy brali udział w wyzwaniu przez przynajmniej jedną rundę, mogą na jego koniec odebrać nagrodę.

Jak odebrać nagrodę?

Po całkowitym zakończeniu wyzwania możesz odebrać nagrodę. Będzie ona dostępna do momentu, póki tego nie zrobisz.


Gry podobne