Posiadłość na Wyspie Orchidei jest domem rodzinnym June. W miarę postępów w grze June’s Journey pomagasz w przywracaniu i ożywianiu wyspy, umieszczając i ulepszając budynki, używając dekoracji, a nawet przywracając ważne zabytki. Puść wodze fantazji!

W ten sposób zdobędziesz Kwiaty i pomogą one odblokować nowe rozdziały i sceny.


Budynki to specjalne dekoracje, które wymagają czasu i materiałów do budowy lub modernizacji. Materiały można zbierać z gwiezdkowych skrzynek i czasami są one przyznawane jako bonusy za grę w scenach ukrytych obiektów. Każdy budowany budynek będzie wymagał materiałów i trochę czasu, ale gdy zostanie ukończony, będzie generował Monety co jakiś czas. Możesz użyć tych monet, aby ozdobić jeszcze więcej!

Co to są punkty orientacyjne i jak działają?

Punkty orientacyjne to funkcje na wyspie, które można przywracać w miarę postępów. Możesz uzyskać całkiem sporo kwiatów, przywracając punkty orientacyjne, ale może to nie być łatwe.

Pierwszym punktem orientacyjnym, jaki napotkasz, jest latarnia morska, którą możesz pomóc panu Talbotowi odnowić.

Punkty orientacyjne nie są łatwe do przywrócenia. To inwestycja długoterminowa! Raz dziennie możesz pomóc panu Talbotowi zrobić postęp w odnowieniu latarni morskiej. Trzymajcie się tego codziennie, a wasza cierpliwość i wytrwałość zostaną dobrze wynagrodzone. Po drodze pan Talbot opowiada specjalną historię tej majestatycznej konstrukcji.


Latarnia morska to tylko pierwszy punkt orientacyjny, który odkryjesz podczas swojej podróży, odkrywając i przywracając wyspę … reszta to niespodzianka. Musisz zagrać, aby je odkryć!

Jak mogę ulepszyć swoje budynki?

Budynki można ulepszać za pomocą materiałów znajdujących się w gwiazdkowych skrzyniach. Materiały są również czasami przyznawane jako bonusy podczas gry w scenach ukrytych obiektów.

Po kliknięciu / dotknięciu budynku na dole ekranu pojawią się wyskakujące przyciski i informacje. Pokazuje niektóre informacje, takie jak nazwa budynku, aktualny poziom budynku i liczba kwiatów, które jest obecnie warte.

Stuknij zielony przycisk modernizacji, aby otworzyć ekran modernizacji budynku. Zobaczysz wtedy materiały wymagane do rozpoczęcia procesu ulepszenia i czas potrzebny na zakończenie rozbudowę.

Możesz natychmiast ulepszyć budynek za pomocą Diamentów. Dzięki diamentom można kupić brakujące materiały, a także pominąć licznik czasu budowy, aby rozbudowa odbyła się natychmiast!

Do czego służą materiały i jak je zdobyć?

W June’s Journey do budowy i ulepszeń budynków wykorzystywane są materiały. Możesz zdobywać materiały z gwiazdkowych skrzynek lub nagrody dodatkowe, grając w sceny z ukrytymi przedmiotami.

W grze jest wiele różnych materiałów. Drewno, młotek i cegła są bardzo powszechne i znajdziesz ich mnóstwo podczas gry. Farba jest nieco trudniejsza do zdobycia, ale nie jest zbyt rzadka. Porcelana, miedź, szkło, terakota i marmur są cenne, dość rzadkie i o wiele trudniejsze do zdobycia.

Grając w tę grę, można znaleźć wszystkie materiały, ale niektóre wymagają więcej czasu niż inne. Bądź cierpliwy i graj dalej!

Jak zdobyć nowe dekoracje?

Kupując dekorację w June’s Journey, możesz umieścić ją na dowolnym otwartym obszarze Wyspy Orchidei.

Kiedy masz zamiar umieścić dekorację, zobaczysz wokół niej zieloną lub czerwoną ramkę. Jeśli ramka jest czerwona, oznacza to, że nie możesz umieścić dekoracji w tym miejscu, ponieważ coś ją blokuje. Jeśli zobaczysz zieloną ramkę, oznacza to, że możesz umieścić dekorację lub budynek w tym miejscu.

Możesz także przenieść dekorację lub budynek po ich umieszczeniu, klikając / stukając go, przeciągając w nowe miejsce, a następnie stukając zielony przycisk „znacznik wyboru”, aby potwierdzić przeniesienie.

Jak sprzedać dekorację?

WAŻNE – Kiedy sprzedajesz dekorację, tracisz powiązane z nią Kwiaty, w wyniku czego Twój poziom Kwiatów spadnie!

Aby sprzedać dekorację dotknij jej. Na dole ekranu pojawi się małe okienko z informacją i elementami sterującymi dla tego elementu.

Naciśnij przycisk zielonej torby na pieniądze, aby zobaczyć, ile monet możesz zdobyć, jeśli je sprzedasz. Naciśnij ponownie zielony przycisk Sprzedaj, aby potwierdzić sprzedaż!

Pamiętaj, że kiedy sprzedajesz przedmiot, otrzymasz tylko pewien procent oryginalnej ceny zakupu przedmiotu z powrotem w Monetach, nawet jeśli przedmiot został zakupiony za Diamenty. Budynki i punkty orientacyjne nie mogą być sprzedawane.

Co to są zestawy sezonowe i jak działają?

Zestawy sezonowe to ekskluzywne, ograniczone w czasie zestawy ozdób tworzone na specjalną okazję.

Każdy zestaw sezonowy zawiera 7 lub więcej przedmiotów oraz nagrodę główną. Każdy przedmiot jest warty X punktów sezonowych. Zbierając przedmioty z zestawu zdobywasz punkty, a gdy zdobędziesz wystarczającą liczbę punktów, otrzymasz nagrodę główną jako nagrodę specjalną!

Większość przedmiotów w zestawie sezonowym można kupić za walutę w grze, jednak niektóre bardzo pożądane ekskluzywne przedmioty można znaleźć tylko w pudełkach 5-gwiazdkowych.

Przykład: Garden Soirée Set to idylliczny i romantyczny zestaw o tematyce ogrodowej, zawierający 6 przedmiotów i nagrodę główną: The Elegant Altana.

Pamiętaj, że każdy element w zestawie sezonowym ma inną wartość, a łączna liczba punktów potrzebnych do zdobycia nagrody głównej może się zmieniać w każdym sezonie. Możesz mieszać i dopasowywać przedmioty, aby zdobyć potrzebne punkty, więc jeśli preferujesz 5 wózków do ciasta, śmiało!

Po ukończeniu budowy przedmiotu i zebraniu punktów możesz je sprzedać lub przechowywać i nie stracić punktów. Jednak stracisz Kwiaty przedmiotu.

Zachowaj jednak ostrożność, ponieważ wszystkie przedmioty muszą zostać zbudowane i odblokowane, zanim skończy się czas na odbiór nagrody głównej. Nagrodę główną możesz odebrać tylko raz i nie można jej sprzedać.

Jeśli chcesz mieć najbardziej wyjątkowy wystrój na Wyspię Orchidei, po prostu MUSISZ zebrać te przedmioty. Są warte wysiłku.

Jak uzyskać więcej miejsca na Wyspie Orchidei?

W miarę postępów w grze będziesz mógł wyczyścić nowe obszary wyspy. Oczyszczenie nowego obszaru zazwyczaj wymaga pewnej ilości gwiazd i kompasów. Aby odblokować nowy obszar, dotknij zachmurzonego obszaru, który chcesz wyczyścić.

Pojawi się wyskakujące okienko z wymaganiami dotyczącymi odblokowania.

Do czego służą kompasy i jak je znaleźć?

Musisz zbierać kompasy, aby usunąć chmury i otworzyć nowe obszary Wyspy Orchidei. Odblokowanie regionu zabiera nasze kompasy, a będziesz ich musiał zebrać więcej, aby odblokować następny region. Stuknij w następny dostępny obszar, aby zobaczyć aktualne saldo Kompasów.

Kompasy można znaleźć w gwiazdkowych skrzyniach, a czasami są one przyznawane jako bonusy za odtwarzanie scen ukrytych obiektów. Można je również kupić za diamenty.

Są jednak dość rzadkie, więc może być konieczne granie przez dłuższy czas, aby je zebrać.

Co mam zrobić z martwymi drzewami i skałami na wyspie?

Stuknij w przeszkodę, którą chcesz usunąć, aby ją usunąć i zdobyć kilka Diamentów jako nagrodę!

Pojawi się wyskakujące okienko. Naciśnij zielony przycisk kilofa, aby dowiedzieć się, ile monet jest wymaganych do usunięcia tej przeszkody. Naciśnij ponownie zielony przycisk, aby usunąć przeszkodę.

Do czego służy łódź i jak odwiedzać znajomych?

Dotykając / klikając łódkę stojącą tuż przy brzegu latarni morskiej, możesz odwiedzić wyspy znajomych. Ta funkcja odblokowuje się przy 27 gwiazdkach.

Po dotknięciu łodzi zostanie wyświetlona lista fanów gry, a jeśli masz połączenie z Facebookiem, zobaczysz kilku znajomych z prawdziwego świata, którzy również grają w tę grę!

Dotknięcie zielonego przycisku Wizyta przeniesie Cię na wyspę przyjaciela, abyś mógł rozejrzeć się i zobaczyć, jak pięknie jest. Naciśnij zielony przycisk Strona główna, aby wrócić na własną wyspę.

Jeśli naprawdę podoba Ci się wyspa twojego przyjaciela, możesz kupić roślinę, by zostawić ją jako prezent!

Jeśli jeden z twoich znajomych odwiedzi twoją wyspę i da ci prezent roślinny, nie możesz go przenieść, ale możesz zatrzymać go lub wymienić na Diamenty!

Jak mogę przechowywać moje dekoracje na wyspie?

Co to jest magazyn?

Robisz jakieś prace remontowe? Wtedy Magazyn będzie bardzo pomocny! Ilekroć chcesz zdjąć dekoracje ze swojej wyspy, czy to na chwilę, czy na cały sezon, wystarczy otworzyć Magazyn i wrzucić je tam!

Po zapisaniu dekoracji możesz w dowolnym momencie wrócić do Magazynu i stuknąć lub przeciągnąć dekorację, aby zwrócić ją na swoją wyspę. Korzystanie z Magazynu do zmiany kolejności dekoracji i przenoszenia ich z jednego miejsca do drugiego jest przyjemne i łatwe. Twoja wyspa będzie wyglądać niesamowicie!

Kiedy i jak mogę uzyskać dostęp do magazynu?

Magazyn odblokowuje się po osiągnięciu ROZDZIAŁU 5. Nie musisz się o nic martwić. Kiedy nadejdzie chwila, pan Talbot złoży ci wizytę i wyjaśni, jak to działa.

Pan Talbot od dłuższego czasu pracuje nad Magazynem i uważamy, że czekanie okaże się tego warte. Dostęp do Magazynu jest zawsze łatwe i możesz przechowywać dekoracje na różne sposoby.

Przede wszystkim, jeśli chcesz otworzyć swój Magazyn, po prostu zbliż się do statku towarowego, który spoczywa w pobliżu mostu przy wejściu na wyspę. Następnie dotknij go, a Schowek otworzy się tam w całej okazałości. Wreszcie możesz po prostu przenieść się tam, gdzie chcesz na swojej wyspie, aby kontynuować dekorowanie.

Ale to nie jedyny sposób na przechowywanie dekoracji. Możesz także dotknąć dowolnej dekoracji, aby uzyskać dostęp do tego menu, które możesz już znać:

Po wyświetleniu tego menu możesz po prostu dotknąć ikony przechowywania (pomarańczowej w środku), a następnie panel otworzy się i dekoracja zostanie zapisana.

Innym sposobem łatwego i szybkiego przechowywania dekoracji jest przeciągnięcie ich bezpośrednio do magazynu po otwarciu.

Potem, gdy masz już jakieś rzeczy, prawdopodobnie będziesz chciał zabrać je z powrotem na swoją wyspę. Możesz po prostu przeciągnąć przedmioty na swoją wyspę i tam upuścić.

Wreszcie istnieje jeden dodatkowy sposób na otwarcie Magazynu, który może być szczególnie przydatny, jeśli chcesz szybko uzyskać do niego dostęp. Po prostu dotknij dowolnego punktu na wyspie i przytrzymaj przez trzy sekundy, aż otworzy się magazyn.

Dlaczego nie mogę ponownie otworzyć magazynu?

Przechowywanie zostanie w pełni odblokowane po osiągnięciu ROZDZIAŁU 5. Do tego momentu możesz uzyskać dostęp do Magazynu tylko wtedy, gdy dostaniesz prezent i możesz uzyskać do niego dostęp tylko po to, aby zabrać prezent na swoją wyspę.

Ile dekoracji mogę przechowywać?

Zbudowaliśmy Magazyn, abyś mógł cieszyć się nim w jak największym stopniu, dzięki czemu możesz przechowywać tyle dekoracji, ile chcesz. Ponadto nie ma żadnych kosztów, więc odblokowujesz jego pełną pojemność na stałe i za darmo.

Gdzie podzieją się moje kwiaty, kiedy przechowuję dekoracje?

Jest coś, co musisz wiedzieć o Magazynie, a mianowicie, że za każdym razem, gdy przechowujesz dekorację, przechowujesz również jej kwiaty.

Jeśli chcesz, aby te kwiaty zsumowały się z liczbą Twoich kwiatów na wyspie, musisz ponownie umieścić dekorację na swojej wyspie. Twoje kwiaty nigdy nie są tak naprawdę stracone, gdy dekoracje są w magazynie, są po prostu „zawieszone”.

Tak więc, jeśli zauważysz, że Twój numer kwiatów obok twarzy June rośnie, oznacza to, że zgromadziłeś dużą ilość dekoracji, w których te kwiaty również zostały zapisane. Spróbuj umieścić jakieś dekoracje z magazynu na swojej wyspie, a zobaczysz, że ich liczba maleje.

Jak układane są dekoracje w moim magazynie?

Ostatni przechowywany przedmiot zawsze będzie znajdować się na pierwszej pozycji w magazynie. W ten sposób zawsze możesz szybciej uzyskać dostęp do swoich ulubionych przedmiotów.

Ponadto wszystkie kopie tego samego przedmiotu zostaną zapisane w tym samym miejscu. Na przykład, jeśli masz dziesięć kafelków drogi, będą one wyglądać następująco:

Gdy umieścisz pierwszy na swojej wyspie, zobaczysz, że masz jeszcze dziewięć w swoim magazynie. Kolejną rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, szukając dekoracji, jest to, że są one ułożone wg kategorii dla łatwiejszego dostępu.

Kategorie te, w kolejności od lewej do prawej, WSZYSTKIE POZYCJE, POŁĄCZENIA, DEKORACJE i POZYCJE SEZONOWE. Aby nawigować między nimi, wystarczy dotknąć ikony na dole magazynu:

Dlaczego niektóre ozdoby są owinięte czerwoną kokardą?

Czy widziałeś te przedmioty z wielką czerwoną kokardą, która przykleja się do twojego magazynu? To są prezenty! Dobra wiadomość jest taka, że nie musisz się martwić, że przegapisz prezent, ponieważ Twoja łódź natychmiast pokaże Ci tę ikonę:

Po zakończeniu sezonu wszystkie zebrane przedmioty z zestawu sezonowego, których nie umieściłeś na swojej wyspie podczas sezonu, zostaną umieszczone w Twoim Magazynie jako prezent.

Wreszcie, otrzymasz także sezonową nagrodę główną jako prezent, jeśli nie odłożysz jej natychmiast po jej wygraniu.

Więc weź swoje prezenty i umieść je na swojej wyspie w dowolnym momencie. Jak tylko to zrobisz, dodadzą wartość ich kwiatów do całkowitej liczby kwiatów.

Gdzie idą moje dekoracje z zestawów sezonowych po zakończeniu sezonu?

Po zakończeniu sezonu wszystkie dekoracje z gwiezdnych skrzynek i nagród głównych, których nie umieściłeś, trafią do Twojego magazynu. Tam znajdziesz je na górze każdej kategorii, abyś mógł je łatwo znaleźć.

Czy jest coś, czego nie mogę przechowywać?

Jest kilka rzeczy, których nie możesz przechowywać na swojej łodzi:

  • Przeszkody, takie jak skały i drzewa
  • Dekoracje w budowie
  • Budynki
  • Zabytki

Resztę dekoracji możesz przechowywać w dowolnym momencie i tyle razy, ile chcesz!

Co to jest ptaszarnia?

Woliera (Ptaszarnia) to piąty i ostatni punkt orientacyjny na wyspie. Po ciężkiej pracy związanej z budowaniem punktów orientacyjnych przez lata, Pan Talbot postanowił zbudować miejsce w pobliżu Latarni Morskiej, które będzie bezpiecznym domem dla różnych typów ptaków zamieszkujących Orchideę. Ulepsz wolierę, zbieraj kwiaty dla każdego kroku, hoduj ptaki i twórz stada, które będą latać nad twoją wyspą.

Jak odblokować ptaszarnie?

Woliera jest dostępna dopiero po ukończeniu przez pana Talbota budowy wszystkich innych punktów orientacyjnych na twojej wyspie. Upewnij się, że górski pałac jest w pełni ukończony, po tym, Pan Talbot może rozpocząć budowę Woliery.

Jakie rodzaje ptaków mogę rozmnażać?

Istnieją cztery różne rodzaje ptaków, które można hodować w wolierze. Na razie ptaki, które wydają się najbardziej wygodne w gniazdowaniu w twojej wolierze, to gęsi, papugi, szpaki i mewy. Każdy typ ptaka ma unikalny czas lęgowy, zachowanie w locie i preferencje środowiska na twojej wyspie, a wszystkie z nich są szczęśliwsze wśród swojego gatunku.

Jak mogę rozpocząć hodowlę ptaków?

Po tym, jak pan Talbot skończył budować wolierę, nadszedł czas na hodowlę ptaków! Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jajo ptaka, którego chcesz zobaczyć na swojej wyspie, a pan Talbot rozpocznie proces. Pomóż panu Talbotowi codziennie w czyszczeniu jajka, liczeniu jego plamek i polerowaniu, zanim wykluje się na uroczego młodego ptaka!

Moje jajo się wykluło. Co się teraz stanie?

Masz teraz małego ptaka rosnącego w twojej ptaszarni! Gratulacje! Jak wszystkie żywe stworzenia, Twój ptak potrzebuje opieki i opieki, zanim będzie mógł swobodnie odkrywać Wyspę Orchidei. Pomóż panu Talbotowi nazwać, karmić i głaskać młodego ptaka, aż dorośnie. Kiedy twój ptak jest już w pełni dorosły, pan Talbot wypuści go na Wyspę Orchidei i możesz rozpocząć hodowlę następnego ptaka. Rozmnażaj się, aby Twoje ptaki mogły mieć wielu przyjaciół!

Co to jest świętowanie?

Od czasu do czasu mieszkańcy Wyspy Orchidei lubią się zbierać i świętować ważne okazje. Dołącz do obchodów i zdobądź fantastyczne nagrody, gdy tam będziesz!

Jak mogę dołączyć do obchodów?

Aby stać się częścią jednego z naszych uroczystości, znajdź nas w żółtej altanie! Piękna, świąteczna żółta altana (symbol wielkiej imprezy) znajduje się we wschodniej części Wyspy Orchidei, na południe od Kaplicy Ślubnej. Po prostu kliknij na Altanę, aby dołączyć do nas i pomóc nam świętować!

Jak mogę odebrać nagrody Świętowania?

Aby odebrać nagrody Świętowania, musisz zagrać określoną liczbę scen za nagrodę każdego dnia. Chociaż nagrody będą się zmieniać każdego dnia, Twoim zadaniem będzie zawsze odgrywanie scen w trakcie wydarzenia.

Moja nagroda zniknęła, gdy próbowałem ją odebrać następnego dnia rano. Dlaczego się to stało?

Ponieważ wydarzenie aktualizuje się codziennie i resetuje o godzinie 00:00, musisz odebrać nagrody, zanim zegar pokaże północ! Jeśli zapomnisz odebrać nagrodę w ciągu dnia, nagroda ta zostanie pominięta i będziesz kontynuować zadanie następnego dnia.

Co stanie się z altaną po zakończeniu uroczystości?

Po każdej wielkiej uroczystości konieczne jest sprzątanie. Zapakujemy i przechowamy Altankę bezpiecznie, ale wystawimy ją na następnej wielkiej imprezie! Miej oczy szeroko otwarte, ponieważ następnym razem altana pojawi się w doku na kolejną uroczystość!


Gry podobne